Nowy numer Esquire – już jest! A w środku...
Fot: MMP

Nowy numer Esquire – już jest! A w środku...

McConaughey i Darski, Hardy i Piszczek, stylowe dżinsy i wiecznie modne martini, amerykańskie dragstery i polscy pisarze bestsellerowych kryminałów – a także dużo, dużo więcej. Taki jest nowy numer magazynu Esquire, od 28 lutego w kioskach. Zajrzyj do środka!
28.02.2017

Nowy, marcowo-kwietniowy, numer Esquire'a debiutuje w kioskach 28 lutego. Poniżej zapowiedź tego, co znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu. Wygląda dobrze? Całość jest jeszcze ciekawsza! 

 

 

Matthew McConaughey – nic nie musi, może wszystko

 

Gwiazdami tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów byli z pewnością ludzie odpowiedzialni za zamieszanie związane z wręczaniem statuetek twórcom filmu „Moonlight”. Gdyby jednak wręczać nagrody za największą metamorfozę ostatnich lat, Matthew McConaughey trofeum miałby w kieszeni. W poprzedniej dekadzie uchodził za chłopczyka o gładkiej buzi, który najlepiej wypada w produkcjach dla pensjonarek. Ale to już przeszłość – dzisiaj Matthew uznawany jest za jednego z największych w Hollywood specjalistów od spektakularnych ekranowych metamorfoz. Za jedną z nich – w filmie „Witaj w klubie” – w 2012 roku otrzymał Oscara. O tym, kim dzisiaj jest, jaką przebył drogę i jak patrzy na popularność którą zyskał dzięki filmom, Matthew opowiedział nam przy piwie w jednym z barów w Hollywood. Usiedliśmy, włączyliśmy dyktafon i zamieniliśmy się w słuch.

 

Polscy autorzy kryminałów – czytelnicy ich kochają

Polacy podobno nie czytają książek. Za to czytają polskie kryminały! Nad Wisłą wyrosło pokolenie pisarzy, którzy potrafią pisać książki nie tylko dobre, ale zarazem takie, które dobrze się sprzedają. Każdego roku do polskich księgarń trafia ponad sto premier z tego gatunku, a wielu autorów przeszło na zawodowstwo i utrzymuje się z pisania, co w tym fachu jest rzadkością. Ile zarabiają pisarze kryminałów? Kim są? O czym piszą? I dlaczego Polacy tak pokochali? O tym dla Esquire’a napisał dla nas Piotr Kofta.

 

27  rzeczy których musisz spróbować przed końcem świata

Są przyjemności o których zapominasz po paru dniach i takie, o których będziesz opowiadał wnukom. W tym numerze magazynu Esquire proponujemy ci rozrywki tego drugiego, lepszego gatunku, najbardziej wyszukane, rzadkie i niespotykane doznania, miejsca i przedmioty które ma do zaoferowania planeta Ziemia. Zestaw 27 „przyjemności niemożliwych” znajdziesz w tym numerze Esquire. Co zrobisz z tą listą? To już twoja decyzja.

 

Tom Hardy – wrażliwy dzikus 

Kiedyś model i drugoplanowy aktor grający „trzeciego z halabardą”, dzisiaj gwiazdor, pierwszy w kolejce do roli Jamesa Bonda. Leo DiCaprio przepowiedział mu Oscara za rolę w „Zjawie” i tak właśnie się stało. Teraz Anglik zachwyca i przeraża w „Tabu”, serialu wyprodukowanym przez telewizję HBO. Na potrzeby najnowszego wydania magazynu Esquire Tom wymyślił całą sesję zdjęciową do obszernego tekstu na swój temat i nie bójmy się tych słów – to jedne z najbardziej zaskakujących fotografii, jakie zdarzyło nam się publikować. Ale pasują znakomicie do takiej postaci jak Tom Hardy – trudnego charakteru, który zmaga się z własnymi demonami, chodzi swoimi ścieżkami i nie waha się by przyłożyć komuś w twarz jeśli sytuacja tego wymaga.

 

Denim – dżinsowe klasyki, które musisz mieć w szafie

Przyszła wiosna więc powoli możesz zacząć się przyzwyczajać do tego, że ubranie służy nie tylko do ochrony przed odmrożeniami, ale też do tego, byś dobrze wyglądał. Kompletowanie wiosennej garderoby zacznij od dżinsowych ubrań. Kiedyś spełniały funkcję robociarskich ciuchów, potem rozsławił je rock'n'roll. Dzisiaj królują w kolekcjach marek odzieżowych. Jak je nosić, by wyglądać stylowo? W tym numerze Esquire’a proponujemy doskonałe kombinacje dzięki którym nie popełnisz błędu i zawsze będziesz wyglądał elegancko.

 

 A ponadto: 

– 70-latkowie ścigający się dragsterami w USA

 

– Grzegorz Zwoliński, Polak który niebawem wyśle na orbitę Ziemi pierwsze polskie prywatne satelity

 

– Łukasz Piszczek, piłkarz bez którego trudno wyobrazić sobie kadrę Adama Nawałki

 

– Jagnięcina według Aleksandra Barona, szefa kuchni warszawskiej restauracji Solec 44

 

– Trening w siłowni razem z „Aniołkami” Victoria’s Secret

 

– Martini. Pełna historia jednego z najsłynniejszych drinków świata.

 

Taki jest najlepszy w Polsce magazyn dla mężczyzn.
Nowy Esquire, od 28 lutego w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie