Reklama

Powrót „chłopców z ferajny” – premiera w 2019 roku

Pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu Martina Scorsese

Powrót „chłopców z ferajny” – premiera w 2019 roku
ReklamaŻeby dotrzeć do korzeni projektu „The Irishman” musielibyśmy sięgnąć co najmniej do 2011 roku, kiedy Robert de Niro zapowiedział, że Martin Scorsese zaprosił go do współpracy w starym składzie – obsadę mieli uzupełniać m.in. Al Pacino i Joe Pesci.  Ale na powrót „chłopców z ferajny” widzowie musieli trochę poczekać – w międzyczasie Scorsese wyreżyserował głośnego „Wilka z Wall Street” i równie udane, choć trochę bardziej kameralne „Milczenie”.

 

Wbrew obawom fanów doczekamy się też realizacji „Irlandczyka” – prawa do filmu opowiadającego historię Franka Sheerana wykupił Netflix, a do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z planu. Scenariusz będzie bazował na książce „Słyszałem, że malujesz domy” (dostępnej w polskim tłumaczeniu), opowiadającej m.in. o zabójstwie Jimmy’ego Hoffy, przewodniczącego związku zawodowego Teamsters, znanego z powiązań z mafią, a wg spowiedzi „Irlandczyka” – zleceniodawcy zabójstwa Johna Kennedy’ego.

 

Obok niezawodnego i ciągle bardzo aktywnego duetu De Niro – Pacino i dawno niewidzianego w dużej roli Joe Pesciego w filmie wystąpią Harvey Keitel, Bobby Cannavale i Ray Romano. Co ciekawe, przed przyjęciem roli Pesci odrzucał ofertę Scorsese ponad 50 razy! Wcześniej odmówił też m.in. roli w chwalonym przez nas serialu „Horace and Pete”. Na powrót na ekran jednego z najbardziej charakterystycznych aktorów w Hollywood poczekamy do 2019, na kiedy zapowiedziano premierę „Irlandczyka”. 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama