Sprawdź, jak wygląda latająca taksówka Ubera
facebook.com/bellhelicopter

Sprawdź, jak wygląda latająca taksówka Ubera

Projekt zaprezentowano właśnie w Las Vegas.
12.01.2018

Świat, w którym latające, miejskie taksówki będą odgrywały dużą rolę w naszym życiu jest bliższy niż się spodziewamy – przekonywał Mitch Snyder, szef firmy Bell Helicopter, w czasie targów CES 2018 w Las Vegas. Snyder coś o tym wie – to właśnie Bell Helicopter współpracuje z Uberem nad prototypem latającej taksówki. To właśnie na CES firma pokazała pierwsze wyniki swojej pracy.

Wewnątrz czteroosobowej kabiny na pasażerów czekają narzędzia umożliwiające dostęp do najświeższych informacji, aplikacje do przeprowadzania konferencji i dzielenia się dokumentami, a także symulator rzeczywistości rozszerzonej, w którym zastosowano różnorodne scenariusze – lądowanie na czerwonym dywanie przed głośną premierą czy poruszanie się po innych miastach.

Czy – jak chcą szefowie firmy – tak wygląda przyszłość miejskiego transportu? Sprawdźcie film, prezentujący produkt Bell Helicopter oraz symulację pokazującą, jak miałby wyglądać lot. Uber planuje wprowadzić nienazwany jeszcze produkt na rynek po 2020 roku, a warto pamiętać – to już bardzo niedługo.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie