Wygraj zegarek Timex Fairfield Supernova
mat. prasowe

Wygraj zegarek Timex Fairfield Supernova

Już teraz możecie głosować w naszym plebiscycie "Zegarki roku". A dla naszych czytelników mamy dodatkowy konkurs, w którym do wygrania zegarki Timex.
17.09.2018

Jak powszechnie wiadomo Esquire kocha zegarki. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy plebiscyt "Zegarki roku", w którym możecie wybrać swoich faworytów w dwunastu kategoriach. Jest zatem w czym wybierać, w naszym zestawieniu znajdziecie klasykę, designerskie cuda i coraz bardziej popularne smartwatche. Zagłosować można pod tym adresem.

A dla tych, którzy lubią nowości i cenią sobie minimalizm w męskiej garderobie mamy konkurs, w którym do wygrania Timex Fairfield Supernova. Zegarek wyróżnia się miejskim i zarazem eleganckim stylem, czytelnością oraz wagą - tylko 60 gramów. W skrócie: Timex Fairfield Supernova to czasomierz w stylu Esquire'a!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać Timex Fairfield Supernova?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co założyłbyś do tego zegarka i dlaczego? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@esquire.pl. Macie czas do 24 września

Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Więcej o nagrodzie znajdziecie w naszej galerii: 

A jeśli wam jeszcze mało to przedstawiamy najważniejsze cechy Timex Fairfield Supernova: 

Minimalizm

Od początku istnienia kolekcji Fairfield stanowił jej sedno. Sferyczna koperta z prostą koronką i przyciskami, uzupełniona o bezcyfrowy indeks tarczy z datownikiem to idealne cechy stylu casual czy daily sport.

Podświetlenie

Oczywiście, nie można zapomnieć o nieodzownym elemencie czasomierzy Timex – podświetleniu Indiglo. Jak sama nazwa wskazuje w sytuacji braku światła zewnętrznego tarcza zegarka jest podświetlana na kolor zielono-niebieski – indygo. To właśnie iluminacja stała się motywem przewodnim nowej odsłony Timex Fairfield - Supernova.

Warstwowy wyświetlacz

W nowym wydaniu warstwowy wyświetlacz - ang. sandwich display - zyskał mosiężną tarczę, którą pokryto laserowo wyciętymi perforacjami. To właśnie przez nie lśni nowe podświetlenie Indiglo o mocnym niebieskim kolorze.
Co ciekawe, subtarcze chronografu z pozoru wydają się nie mieć indeksów. Te stają się widoczne dopiero po włączeniu zmodernizowanej funkcji podświetlenia. Zupełnie nowy efekt posiada zdecydowanie bardziej wyraźny kontrast w porównaniu do swojej pierwotnej wersji, ułatwiając odczyt danych.

Z kolei tło zegarka, znajdujące się poniżej perforowanej powłoki, wyróżnia się ciemnografitową barwą, co tworzy świetne przeciwstawne połączenie z wierzchnią warstwą. Ta ostatnia posiada ciekawą fakturę, mieniącą się w zależności od kąta padania na nią promieni świetlnych. 

Życzymy powodzenia w konkursie!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie