VIII edycja Sopot Wave za nami

VIII edycja Sopot Wave za nami

W nieoficjalnym zakończeniu sezonu żeglarskiego, zorganizowanym przez magazyn Prestiż i magazyn W Ślizgu! w restauracji Pomarańczowa Plaża w Sopocie, udział wzięło blisko 300 gości - żeglarze, partnerzy, ludzie biznesu, a także miłośnicy mody.
09.10.2018

Głównym punktem wieczoru było wręczenie nagród laureatom Biznesowej Ligi Żeglarskiej - regat odbywających się przez cały sezon przy sopockim molo. Zwycięzcami tegorocznej edycji została ekipa firmy Sail Service. Nagrody zawodnikom wręczył Rafał Sawicki i Paweł Górski - reprezentanci GSC Yachting i Yacht Club Sopot.

Główną atrakcją eventu Sopot Wave były pokazy mody. Na wybiegu jako pierwsza zaprezentowała się firma Silk Epoque by Olga Ziemann. Marka powstała z miłości do jedwabiu i dobrego stylu. Na pokazie dominowały zwiewne kobiece sukienki. Nie zabrakło eleganckich propozycji na wieczór w odcieniach czerni, fioletu, zieleni oraz granatu.

Na wybiegu podziwialiśmy również jesienną propozycje marki Max&Co. W kolekcji ubrań dominował styl boho - kwieciste bluzki, sukienki oraz spódnice połączone z wełnianymi płaszczami i puchowymi kurtkami.

Na wybiegu nie zabrakło męskiego akcentu w wykonaniu marki Ramatuelle Beachwear. Modele zaprezentowali kąpielówki i męskie szorty w klasycznych wzorach. Jako modny dodatek towarzyszyły im słuchawki i akcesoria firmy Denon, jednego ze sponsorów spotkania.

Ostatnią marką modową która zaprezentowała się na wybiegu była marka Jungle Chic Concept Store, której sklep znajduje się w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. W salonie znajdziemy ubrania i dodatki do wnętrz wyłącznie polskich projektantów. Ujrzeliśmy wieczorowe kreacje oraz jesienne propozycje z charakterystycznymi dla jesiennego sezonu elementami: krata, kapelusze, kaszkiety, a także słowiańskie motywy.

Jednym z punktów programu były rozmowy Piotra Kuli ze znanymi trójmiejskimi żeglarzami. Historią żeglarstwa podzieli się Anna Świtajska i Tymek Bendyk - kadra olimpijska z Uczniowskiego Klubu Sportowego Navigo, a także Maja Dziarnowska i Paweł Tarnowski z Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Sopot Wave poprowadzili aktorka, Sylwia Różycka oraz żeglarz Piotr Kula. O muzyczny akcent zadbał zespół Deadly Palnts, show band z epoki rock'n'rolla.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie