Ikea pokazuje, jak umeblować pokój w stylu „Przyjaciół”, „Simpsonów” i „Stranger Things”
IKEA

Ikea pokazuje, jak umeblować pokój w stylu „Przyjaciół”, „Simpsonów” i „Stranger Things”

Z listy 60 seriali wybrano tylko 3, ale liczymy, że projekt doczeka się kontynuacji.
31.05.2019

Jeśli kiedykolwiek chcieliście mieszkać tak, jak bohaterowie „Przyjaciół”, to IKEA właśnie postanowiła przybliżyć was do osiągnięcia tego celu.  Dzięki projektowi Real Life Series możecie poczuć się jak w mieszkaniu Moniki Geller – i to bez wydawania fortuny. Kampania, przygotowana przez hiszpański oddział agencji reklamowej Publicis, kierowana jest na rynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale dzięki szczegółowemu opisowi poszczególnych produktów nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem odpowiedników również w Polsce.

Za umeblowanie pokoju w tym stylu zapłacimy ok. 4000 zł. Niezbyt wiele jak na spełnianie marzeń, zwłaszcza, że - jak obliczyli jakiś czas temu eksperci rynku nieruchomości z agencji Which? - za mieszkanie na Dolnym Manhattanie, podobne do tego, w którym spotykają się bohaterowie serialu, trzeba by było dziś zapłacić 4 miliony dolarów. Na początek wystarczą więc meble. 

6 barów inspirowanych filmami i serialami

Oprócz słynnego miejsca spotkań „Przyjaciół” możecie we własnym mieszkaniu odtworzyć salon z „Simpsonów”, a także pokój ze „Stranger Things”. I choć autorzy kampanii podkreślają, że przeczesanie katalogów szwedzkiego giganta w celu odnalezienia właściwych przedmiotów było olbrzymim wyzwaniem, to najwięcej problemów sprawił wybór 3 seriali z długiej na 60 tytułów listy kandydatur. A wy, w jakim „serialu” chcielibyście zamieszkać najbardziej?

Więcej informacji o przedmiotach i meblach, dzięki którym zmienicie swój pokój, znajdziecie na stronie kampanii

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie