Netflix przeprowadził badania. Wniosek: jesteśmy uzależnieni od seriali
House of Cards. mat. pras.

Netflix przeprowadził badania. Wniosek: jesteśmy uzależnieni od seriali

Dwie godziny dziennie! Panie i panowie – dwie godziny! Tyle poświęcamy na oglądanie seriali. Gdy już zaczniemy, oglądamy ciurkiem, aż do końca sezonu. Netflix przeprowadził ostatnio badania wśród swoich użytkowników. Wynika z nich jasno, seriale to używka.
14.06.2016

Najpopularniejsza platforma VOD przeprowadziła ostatnio badania w 160 krajach. Badano preferencje widzów. Netflix pokusił się o ciekawy wykres, z którego dowiemy się co zżera nam najwięcej czasu.

 

Wnioski zaskakują. Niech wam się nie wydaje, że najdłużej przed ekranami zatrzymują nas perypetie takich bohaterów jak Frank Underwood z House of Cards. Wręcz przeciwnie, seriale o charakterze politycznym to szary koniec listy. Naprawdę dużo pochłaniają seriale, które wymagają od nas zaangażowania emocjonalnego.

Zdziwieni?
To horrory potrafią nas wciągać na bite dwie godziny. Dwie godziny odejmując z naszego dnia czas na należne osiem godzin snu, osiem (oby) godzin pracy i przyjmijmy dwie godziny na inne konieczne obowiązki to nie mniej nie więcej jedna trzecia wolnego czasu. I tak dzień w dzień. Chyba czas się opamiętać.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie