Czas na plecak

Czas na plecak

Nie tylko do szkoły.
01.09.2016
Były czasy plecaków, potem stały się synonimem obciachu, a tornistry nosiły dzieciaki i niedojrzali studenci. Jednak, jak to w modzie bywa, wszystko się odwraca i plecak znów wraca do łask. Wreszcie możemy zarzucić na plecy rzeczy, które przez kilka ostatnich lat targaliśmy na ramieniu, albo co gorsze trzymaliśmy pod pachą. Rok szkolny właśnie wystartował, więc prezentujemy kilka plecaków. Te z naszej listy nadają się raczej dla „starszaków” niż pierwszoklasistów. Bally:
Wróciłeś właśnie z wakacji, dodajmy, dalekich wakacji. Jeśli nie chcesz, by wspomnienia po nich szybko się rozpłynęły, zafunduj sobie gadżet. Bynajmniej nie tani (jak te wakacje). Skórzany, pięknie zaprojektowany. Taki wzorowy plecak dla dużego dzieciaka.
Cena: Po przecenie 2854 PLN
Kupisz tuta

Sandqvist Alva
Skandynawski dizajn: prosty i zwyczajny: komora, klapa, pasek. Tylko tyle wystarczy, żeby plecak wyglądał świetnie.


Cena: 850 PLN

Kupisz tutaj 


COS
Plecaki z zawijaną klapą pojawiają się w kolekcjach niemal wszystkich marek. Nie zawsze jest to praktyczne, ale do jeansów i swetra pasuje idealnie. W kategorii plecak miejski to zdecydowanie jeden z naszych faworytów.Cena: 300 PLN 
Kupisz tutaj


Adidas

Na trening czy wycieczkę w góry i pod namiot. Dopasuje się do kręgosłupa i jest mniej wrażliwy na uszkodzenia. Niektórym nie zaszkodzi odrobina sportowego stylu. Polecamy wygodnickim i tym, którzy w plecaku chcą nosić coś więcej niż sweter.
Cena: 339 PLN
Kupisz tu


Saint Laurent
Jeśli od Saint Laurent, to musi być czarny, minimalistyczny i elegancki. Nawet szkolny tornister może mieć klasę, jeśli tylko za projekt zabiorą się najlepsi.

Cena: 2700 PLN 
Kupisz tutaj


Tommy Hilfiger
Formą przypomina nieco żeglarki worek torbę. Zakończony grubym rzemieniem, ściąganym u góry. Wykonany z grubego płótna jest po prostu tym, czym powinien być użyteczny plecak. 


Cena: 700 PLN

Kupisz tutaj

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie