Pospaceruj po Destylarni Jacka Daniela w Poznaniu!

Pospaceruj po Destylarni Jacka Daniela w Poznaniu!

W połowie maja, goście najbardziej stylowego sklepu w Poznaniu, Miler Spirits & Style, mieli okazję poczuć namiastkę najstarszej zarejestrowanej amerykańskiej Destylarni, gdzie tworzony jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.
30.05.2017

Klienci sklepu mogli skosztować jedynego w swoim rodzaju Jack Daniel’s Single Barrel oraz wybrać się na wirtualny spacer po wyjątkowym miejscu tworzenia legendarnego Old No.7. 

 

Tomasz Miler, właściciel Miler Spirits & Style, wypracował oryginalny koncept łączący najwyższej jakości odzież męską z wyselekcjonowanymi pozycjami alkoholowymi. W połowie maja, w tym unikatowym miejscu, powstało miejsce dedykowane Destylarni w Lynchburgu, w której niezmiennie od 1866 roku tworzony jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

 

 

Klienci sklepu Milera w przerwie od wyboru idealnie pasującego krawata czy odpowiedniej koszuli będą  mogli zwiedzić Destylarnię Jack’a za pomocą gogli VR. Wielbiciele produktów premium będą mogli oddać się degustacji Jack Daniel’s Single Barrel, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Degustacja tego unikatowego produktu, którego każda butelka posiada numer beczki oraz datę rozlania zawiera w środku whiskey pochodzącą z jednej beczki, odbyła się w klimacie rodem z Tennessee, na specjalnych bujanych krzesłach, przy oryginalnej beczce w której leżakował Jack. Amatorzy nowości również znajdą coś dla siebie. Klienci Miler Spirits & Style podczas tej wyjątkowej aktywacji mieli okazję poznać najmłodszego brata Jack’a – Jack’a Tennessee Fire, który zaskakuje harmonijnym przejściem ze słodkiego, łagodnego początku do ostrego, ognistego finiszu.

 

 

Strefa Destylarni Jack Daniel’s Tennessee Whiskey w sklepie Miler Spirits & Style przy ul. Podgórnej 4 w Poznaniu jest dostępna do końca maja. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie