Pierwsze urodziny Domu Whisky – relacja
fot. materiały prasowe

Pierwsze urodziny Domu Whisky – relacja

14 lutego 2019 roku przy Nowym Świecie w Warszawie odbyła się urodzinowa impreza Domu Whisky.
21.02.2019

To już rok, od kiedy Dom Whisky otworzył swoją kolejną filię, tym razem przy Nowym Świecie w Warszawie. Huczne świętowanie tej rocznicy odbyło się w Walentynki. Imprezę poprowadził Filip Chajzer, a o znakomite nastroje gości zadbała marka Glenfiddich. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób.

Oprócz muzyki na żywo w wykonaniu Tria Jazzowego, na zaproszonych czekały wyśmienite koktajle. Natomiast o godzinie 22:00 odbyła się niecodzienna licytacja limitowanego wariantu Glenfiddich 50 YO. Dodatkowo, specjalnie na urodziny Domu Whisky, artyści plakatowi: Katarzyna Bogucka, Patryk Mogielnicki, Kinga Offert-Ploszaj oraz Anna Glik, przygotowali unikalne prace pod hasłem: „Przemijanie czasu”. Wszystkie plakaty można było oglądać podczas wydarzenia. Osoba, która stała się szczęśliwym nabywcą 50-letniego Glenfiddicha, otrzymała w prezencie jeden, wybrany przez siebie plakat.

Na imprezie urodzinowej Domu Whisky pojawili się przede wszystkim wielbiciele whisky, a wśród nich ludzie biznesu, kultury, dziennikarze i influencerzy. Świetna zabawa w dobrym stylu i wyśmienitym towarzystwie trwała do późnych godzin wieczornych.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie