Reklama

Ludzie mdleli na tym horrorze. W końcu pokażą go w Polsce

Tylko dla widzów o mocny nerwach.

Ludzie mdleli na tym horrorze. W końcu pokażą go w Polsce Fot. Universal Pictures Ireland, Youtube
Tagi: film, francja
Reklama

Zagorzała wegetarianka zostaje zmuszona do spróbowania surowego mięsa. Nie chce, opiera się, ale nie ma wyboru. Stara się przełknąć, coś połyka, potem wymiotuje. Niedługo potem coś się w niej zmienia. Nie jest taka jak dawniej. Nie przytuli zwierzęcia, nie przytuli także i człowieka. Rodzi się w niej instynkt kanibalki gotowej na wszystko, by zdobyć pożywienie.

 

Brzmi groźnie? Powinno. W końcu historie o wzywanych karetkach, jak np. podczas pokazu w Toronto, i prewencyjne rozdawanie papierowych toreb w kinach w Los Angeles nie wzięło się znikąd. Teraz szansa na mocne wrażenia podczas oglądania horroru „Raw” (znanym również jako „Grave”) dociera również do Polski.

 

Zobacz także: Jeden z najbardziej przerażających filmów tego roku

 

Debiut francuskiej reżyserki Julii Ducournau będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji wrocławskiego festiwalu Nowe Horyzonty, który potrwa od 3 do 13 sierpnia. Polską kinową premierę zaplanowano dopiero na 22 września. „Raw” można już obejrzeć w większości europejskich krajów. Recenzje są zazwyczaj przychylne. 

  

7 niedocenionych filmów, które warto zobaczyć

Purpurowe skrzypce (1998)....

1/7

Purpurowe skrzypce (1998). Niezwykłe losy instrumentu i 300 lat w historii w tle. Grają m.in. Samuel L. Jackson i Jason Flemyng.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama