Trzecia część „Psów”: zobacz pierwsze zdjęcia i poznaj datę premiery
Zdjęcia: Bartosz Mrozowski/ Kino Świat

Trzecia część „Psów”: zobacz pierwsze zdjęcia i poznaj datę premiery

Film trafi do kin szybciej, niż się spodziewaliśmy. Za reżyserię nie będzie odpowiadał Patryk Vega - choć Władysław Pasikowski nie miałby nic przeciwko takiemu rozwiązaniu.
15.07.2019

"Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Machulski albo Vega nakręcili trzecią część „Psów”" – mówił Władysław Pasikowski w ubiegłorocznym wywiadzie dla „Esquire’a”. Do tej osobliwej zmiany ról jednak nie dojdzie – kontynuacja kultowego obrazu, zatytułowana „Psy 3: W imię zasad” trafi do kin już na początku przyszłego roku, a za scenariusz i reżyserię będzie odpowiadał sam Pasikowski. Co więcej, nie zmienią się również odtwórcy głównych ról – Franza Maurera zagra Bogusław Linda, a Waldka Morawca – Cezary Pazura.

10 mało znanych faktów zza kulis powstawania filmu „Psy”

Spotkanie w nowych realiach

Akcja filmu ma się rozgrywać 25 lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Franz wychodzi z więzienia i znów próbuje odnaleźć się w skomplikowanym świecie, w którym dawne zasady i przyjaźnie przestały istnieć. Nie pytajcie, jak Maurer trafił do więzienia ani co doprowadziło do ponownego spotkania z „Nowym” granym przez Pazurę – odpowiedź poznamy 17 stycznia, gdy film trafi do kin w Polsce. Tymczasem możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z filmu - ich autorem jest Bartosz Mrozowski.

Czytaj też: Pracuję na emocjach - rozmowa z Wojtkiem Smarzowskim


„Psy 3: W imię zasad” – ekipa twórców

Za produkcję odpowiadać będą współpracujący już wcześniej z Pasikowskim Klaudiusz Frydrych („Jack Strong”) i Janusz Dorosiewicz („Psy II: Ostatnia krew”). Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”), montażem zajmie się Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Drogówka”), a dźwiękiem – Bartłomiej Bogacki („Kurier”). Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy - Małgorzata Braszka, a charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie