Grand Prix na żywo w Stacji Mercedes

Grand Prix na żywo w Stacji Mercedes

Już w niedzielę, 26 lipca, w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu, wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów sportów motorowych – transmisja z kolejnej rundy Mistrzostw Świata Formuły 1 – Grand Prix Węgier w wyjątkowej oprawie.
24.07.2015

Nie lada gratką dla odwiedzających Stację tego dnia będzie mistrzowski bolid Mercedes F1 W05 Hybrid, który zaparkuje w pawilonie oraz studio komentatorskie Polsatu, nadające program na żywo, prosto ze Stacji. To będzie pełne emocjonujących, sportowych wrażeń popołudnie. Warto spędzić je razem z innymi fanami Formuły 1 w Stacji Mercedes.

Od godz. 10.00, w najbliższą niedzielę, Stacja Mercedes zamieni się w najważniejsze
w Polsce miejsce dla pasjonatów Formuły 1. To w letnim pawilonie zgromadzą się wszyscy fani sportów motorowych, aby wspólnie obejrzeć zmagania w ramach kolejnej rundy Mistrzostw Świata, a wszystko to w towarzystwie bolidu Mercedes F1 W05 Hybrid.

Model, który tego dnia zagości w Stacji Mercedes, dał teamowi MERCEDES AMG PETRONAS 11 podwójnych zwycięstw w trakcie ubiegłorocznego sezonu. Zdecydowanie warto zobaczyć na własne oczy bolid, jakim jeździli oraz zwyciężali Nico Rosberg i Lewis Hamilton.

O godz. 13.00 rozpocznie się nadawane na żywo prosto ze Stacji Mercedes studio komentatorskie Polsatu wraz z udziałem ekspertów. To będzie wyjątkowa atrakcja, jak również wspaniała okazja, by w towarzystwie innych pasjonatów Formuły 1 oraz profesjonalnych komentatorów, obejrzeć wyścig i wspólnie przeżyć tę sportową rywalizację. Królowa sportu motorowego z pewnością nie zawiedzie i dostarczy silnych emocji.

Mistrzowskie starcie na jednym z najsłynniejszych europejskich torów wyświetlone zostanie na dużym, kontrastowym ekranie diodowym wraz z podglądem na tzw. Live Timing. Wspólnemu oglądaniu będą towarzyszyły rozmowy z zaproszonymi ekspertami, a to wszystko w zielonym, parkowym otoczeniu letniego pawilonu. Po transmisji wyścigu, o godz. 16.00, odbędzie się druga część studia na żywo emitowanego przez telewizję Polsat. Rywalizacje z Hungaroring zostaną skomentowane przez gości specjalnych, jak również nastąpi podsumowanie obejrzanego wyścigu.

Kolejne transmisje Formuły 1 w Stacji Mercedes odbędą się w następujących terminach:
26.07 – GP Węgier – Hungaroring
23.08 – GP Belgii – Circuit de Spa-Francorchamps
6.09 – GP Włoch – Autodromo Nazionale di Monza

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie