iPhone X w specjalnej edycji Bentleya
fot. luxatic

iPhone X w specjalnej edycji Bentleya

Idealny smartfon dla tych, którym telefon za ponad 5 tysięcy złotych wydaje się zbyt pospolity.
06.02.2018

Nie ma drugiego takiego urządzenia w ofercie Apple (i w zasadzie żadnego innego producenta również), które w ostatnich miesiącach budziłoby tyle emocji, co iPhone X – i to zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Telefon z jednej strony zerwał ze stylistyką, której firma z Cupertino kurczowo trzymała się od lat i został wyposażony w rozwiązania, które zapewne będzie chciała zaimplementować u siebie konkurencja, a z drugiej natomiast wywołał kontrowersje charakterystycznym wycięciem u góry, a także rzecz jasna wysoką ceną.

Dla tych, którym iPhone X nadal wydaje się być sprzętem zbyt pospolitym, w sukurs przychodzi Bentley. Znany producent samochodów ze zdecydowanie wyższej półki stworzył bowiem swoją własną edycję najdroższego smartfonu Apple’a. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia ze zwyczajnym telefonem – logo nadgryzionego jabłka zostało zastąpione emblematem Bentleya, a na obudowie pojawiły się eleganckie zdobienia, wykonane z 18-karatowego złota. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to jest taka sama jak w przypadku pierwowzoru.

Zdjęcia, które pojawiły się w internecie sugerują, że mamy do czynienia z urządzeniem ze ściśle limitowanej serii, liczącej zaledwie 100 egzemplarzy. Ile kosztuje iPhone X w wersji z logiem Bentleya na obudowie? Tego niestety na razie nie wiadomo. Tajemnicą pozostaje również to, czy i kiedy urządzenie pojawi się w oficjalnej sprzedaży.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie