Zegarek dla fana Petera Parkera – RJ x Spider-Man
fot. RJ Romain Jerome

Zegarek dla fana Petera Parkera – RJ x Spider-Man

Tworząca wyjątkowe czasomierze firma RJ Romain Jerome swoje najnowsze dzieło poświęciła jednemu z najbardziej znanych superbohaterów w historii.
06.02.2018

RJ Romain Jerome to firma zegarkowa, który obrała ciekawy kierunek biznesowy. Szwajcarzy często bowiem nawiązują współpracę ze znanymi popkulturowymi markami, aby bohaterów znanych z ekranów kin i kart komiksów umieścić na swoich zegarkach. W przeszłości na wyrobach RJ Romain Jerome pojawili się między innymi Batman, pokemony, Hello Kitty, Donkey Kong oraz kosmici z kultowej gry Space Invaders.

Tym razem szwajcarska firma nawiązała współpracę z Marvelem, dzięki czemu na tarczę trafił symbol jednego z najbardziej znanych superbohaterów w historii – Spider-Mana. Efekt tej współpracy jest jednak zdecydowanie daleki od tanich produktów tego typu, które za dosłownie kilka złotych można kupić w jednym z chińskich sklepów.

Symbol pająka zajmuje niemal całą tarczę zegarka – dzięki temu trudno go pomylić z jakimkolwiek innym. Ci fani superbohaterskiego alter ego Petera Parkera, którzy zapragną mieć ten zegarek w swojej kolekcji, będą musieli się uporać z dwiema trudnościami. Pierwszy z nich to cena – chociaż czasomierzowi RJ x Spider-Man daleko do najdroższych tego typu urządzeń, to 19 500 dolarów z pewnością nie jest kwotą małą. Po drugie, należy się spieszyć – powstanie zaledwie 75 egzemplarzy tego wyjątkowego zegarka.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie