Dzięki wyciekowi wiemy, jak będą wyglądać nowe iPhone’y
Zaproszenie Apple na wrześniową konferencję/ www.instagram.com/9to5mac/

Dzięki wyciekowi wiemy, jak będą wyglądać nowe iPhone’y

Do tej pory Apple potrafiło utrzymać projekty w tajemnicy. Jednak nawet gigantyczne cyberkorporacje nie mogą czuć się bezpieczne, jeśli chodzi o przecieki.
31.08.2018

Choć o dacie premiery nowych iPhone’ów, która została wyznaczona na 12 września, dowiedzieliśmy się zaledwie wczoraj, to już kilka godzin później plany i ambicje dotyczące kolejnego spektakularnego show Apple’a musiały ulec drobnej korekcie. Ekspertów marki od wizerunku z pewnością zmroził bowiem fakt, że do sieci trafiły pierwsze zdjęcia prezentujące nowy, złoty model firmowego flagowca.

Pierwsza taka wpadka Apple 

Podobna sytuacja nie miała nigdy wcześniej miejsca, bo choć iPhone’y zawsze były obiektem licznych spekulacji medialnych, to gigantowi z Cupertino zawsze udawało się dochować tajemnicy do samego końca. W tym roku jest inaczej i serwis 9to5mac uzyskał dostęp do oficjalnych renderów, na których widać dwa nowe smartfony Apple, dwa tygodnie przed premierą.  

Materiały wyglądają bardzo profesjonalnie i pokazują dwa urządzenia z ekranami OLED w zupełnie nowym, złotym kolorze. Sfotografowane są też z takiego kąta, z jakiego Apple najczęściej prezentuje swoje produkty. Wygląda także na to, że nowe iPhone’y będą dostępne w dwóch rozmiarach – 5,8 cala oraz 6,5 cala. Trudno jednak powiedzieć, jaką będą nosiły nazwę. Spekuluje się o oznaczeniu XS i XS Plus, tego jednak na pewno dowiemy się 12 września. 

 

Post udostępniony przez 9to5Mac (@9to5mac)

Większy Apple Watch 

Poza grafikami prezentującymi nowe iPhone’y, do sieci trafił też render ukazujący Apple Watch Series 4. Widzimy na nim duży wyświetlacz, około 15 proc. większy od tego w Apple Watcha 3 oraz minimalne ramki, które go otaczają.

 

Post udostępniony przez 9to5Mac (@9to5mac)

Start konferencji Apple’a, na której nastąpi prezentacja nowych produktów, zaplanowano na 10.00, 12 września.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie