Keanu Reeves wystąpi w „Cyberpunku 2077”. Gracze zareagowali entuzjastycznie
Starstock

Keanu Reeves wystąpi w „Cyberpunku 2077”. Gracze zareagowali entuzjastycznie

Oprócz informacji o udziale aktora w produkcji na konferencji E3 2019 poznaliśmy też oficjalną datę premiery wyczekiwanej gry.
10.06.2019

„Cyberpunk 2077” to jedna z najbardziej oczekiwanych gier najbliższych miesięcy – i to nie tylko dlatego, że przygotowuje ją polskie studio CD Projekt Red, które po sukcesie poprzedniego tytułu, „Wiedźmin 3: Dziki Gon” ma wiele do udowodnienia. Marketingowe działania wokół gry, zainteresowanie inwestorów,  a także rozmach przedsięwzięcia (nad „Cyberpunkiem” pracuje prawie dwa razy więcej osób, niż nad „Wiedźminem”) i jego tematyka sprawiają, że na wyznaczenie daty premiery czekali nie tylko gracze.

Czytaj też: Benjamin Brafman i prawo silniejszego. Kim jest prawnik Jaya-Z, Martina Shkreliego i Harveya Weinsteina? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CYBERPUNK 2077 (@cyberpunk2077.cdpred)

Reeves w grze i na konferencji

Wczoraj wreszcie dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się na sklepowych półkach 16 kwietnia 2020 roku (czyli po 8 latach od startu prac) Co nie znaczy, że wszystkie karty zostały odkryte i pozostaje czekać na przyszły rok. Prezentacja na konferencji E3 2019 w Los Angeles udowodniła, że producenci mają jeszcze wiele pomysłów na podgrzewanie atmosfery wokół tytułu. Do udziału w grze CD Projekt Red zaprosił samego Keanu Reevesa, który pojawił się wczoraj na scenie, by zapowiedzieć trailer gry i opowiedzieć o współpracy z polskim studiem. Aktor, którego możemy obecnie oglądać na ekranach kin w trzeciej części przygód Johna Wicka pomoże w stworzeniu postaci Johnny’ego Silverhanda.

Oficjalny zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Sukces przed premierą 

Na prezentację błyskawicznie zareagowała giełda. Już od kilku tygodni notowania spółki szybowały w górę, a na dzisiejszym otwarciu ceny akcji  CD Projekt Red wzrosły o 5%, dzięki czemu za jedną akcję trzeba było zapłacić 233 złote. Kapitalizacja firmy osiągnęła rekordowe 22,4 mld złotych. Choć do premiery „Cyberpunk 2077” zostało jeszcze 10 miesięcy, gra już teraz bije rekordy na platformach sprzedażowych. I w najbliższym czasie trudno się spodziewać zmiany tego trendu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie