Porsche promuje nowe modele 911 Carrera filmem nakręconym w Warszawie
Fot: YouTube

Porsche promuje nowe modele 911 Carrera filmem nakręconym w Warszawie

Stolica Polski jako piękne tło dla nowej generacji legendarnych aut sportowych.
31.07.2019

Porsche zaprezentowało wczoraj dwa nowe modele z ósmej generacji „dziewięćsetjedenastek” – to Carrera Coupe i Carrera Cabriolet. W promującym samochody klipie, oprócz samych aut, największą uwagę zwraca otoczenie. Niemiecki producent zdecydował się wykorzystać w globalnej promocji wideo nakręcone w Warszawie. Pałac Kultury, Most Świętokrzyski czy Plac Trzech Krzyży świetnie wypadają w tak eleganckim towarzystwie. Film możecie zobaczyć poniżej:


A same samochody? Po ubiegłorocznych wersjach S przyszła kolej na prezentację wersji bazowych, mocniejszych o 15 KM od poprzedniej 911 i posiadających ten sam zestaw dodatków i funkcji, co wersja S. Jedną z najważniejszych różnic jest cena – Porsche 911 Carrera Coupé w Polsce kupimy już za 520 000 zł, a ceny kabrioleta zaczynają się od 589 000 zł.

Skąd się bierze moda na rajdy klasycznych samochodów?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Porsche (@porsche)

Wersja podstawowa, ale nie wybrakowana

Trzylitrowy, sześciocylindrowy silnik typu bokser z podwójnym doładowaniem pozwala rozpędzić auto do 100 km/h w 4,2 sekundy (prędkość maksymalna wynosi 293 km/h). Wnętrze właściwie nie różni się niczym od droższej wersji – znajdziemy w nim m.in. ten sam ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cala oraz system wspomagający Porsche Wet, wykrywający wodę na drodze i ułatwiający kierowcy bezpieczniejszą jazdę w trudnych warunkach. Różnice tkwią w detalach – wersja bazowa będzie miała nieco mniejsze koła, mniejsza jest także średnica hamulców. W stosunku do wersji S zmienił się również kształt końcówek układu wydechowego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Automobile Magazine (@automobilemag)

911 i Warszawa w rolach głównych

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie