Reklama

8 najlepszych pizz z całego świata. Jest i polska

Jak głosi krążący po sieci złośliwy obrazek, pizza ma tę przewagę nad kobietą, że nigdy nie okłamie, nie zdradzi, nie oszuka, nie okradnie i nie zwyzywa od idiotów. Słowem, same zalety. Choć oczywiście wiadomo - pizza może być lepsza lub gorsza. Dlatego warto sięgać tylko po sprawdzone przepisy.

8 najlepszych pizz z całego świata. Jest i polska Fot. Istock
Reklama

Proste i relatywnie szybkie w przygotowaniu danie. A nawet jeszcze szybsze, o ile nie jest piątek lub sobota wieczór i dostawcy nie jeżdżą wzdłuż i wszerz swojej strefy z wywieszonym językiem. Tak czy inaczej po 20-30 minutach od złożenia zamówienia lub wrzuceniu gotowca do piekarnika, bądź ciasta z samodzielnie wybranymi składnikami, życie robi się jakoś bardziej znośne. Jesz z kimś lub sam, oglądając ulubiony serial, bądź mecz. Pomysłów jest wiele i każdy będzie dobry.

 

 

A że podobnie myślą ludzie rozsiani po całym świecie, mamy dla was zestawienie 8 najciekawszych pizz z różnych zakątków globu. Choć oczywiście z bardzo silną reprezentacją Europy, w której znalazł się również polski uliczny przysmak. Jest to o tyle sympatyczniejsze, że za ranking odpowiada amerykańska dziennikarka, a nie, całe szczęście, „naukowcy” zza Wielkiej Wody. Zatem smacznego!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama