Kelly Rohrbach, gwiazda „Słonecznego patrolu”, w nowym numerze Esquire
Fot. Instagram

Kelly Rohrbach, gwiazda „Słonecznego patrolu”, w nowym numerze Esquire

Jedna z kobiet, które kochamy i której poświęciliśmy specjalną sesję zdjęciową.
04.07.2017

Egzemplarz Esquire'a dobrze mieć pod ręką także na wakacjach. Dobrych powodów nie brakuje. Wymieniając zaledwie kilka najważniejszych, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na rozmowę z Kitem Haringtonem, czyli serialowym Jonem Snowem z „Gry o tron”, wywiady z Juliuszem Machulskim i Wojciechem Szczęsnym czy chociażby szczegóły przewodnik po największych letnich europejskich festiwalach muzycznych. Ale nawet w najlepszym męskim towarzystwie nie powinno zabraknąć kobiety. Dodajmy kobiety pięknej, wykształconej i utalentowanej. Kobiety takiej jak Kelly Rohrbach, której poświęciliśmy nie tylko tekst, ale i specjalną sesję zdjęciową. Zaintrygowani? Zajrzyjcie więc do lipcowo-sierpniowego numeru Esquire, bo teraz spojrzymy na Kelly z nieco innej strony.

Występując w kinowej wersji „Słonecznego patrolu”, dobrze wiedziała, że czeka ją nie lada wyzwanie. W końcu miała wcielić się w postać C.J. Parker, którą pierwotnie na małym ekranie grała 50-letnia już Palema Anderson. Jak jej kazano, tak zrobiła i trzeba przyznać, że wyszła z tego obronną ręką. I nawet jeśli jej zdjęcie w czerwonym kostiumie kąpielowym, w przeciwieństwie do poprzedniczki, nie zawiśnie w pokoju niemal każdego nastolatka, przyszłość stoi przed nią otworem. Ma 27 lat, dyplom uczelni wyższej i duże doświadczenie w modelingu. Szczególnie za sprawą szalenie popularnych za oceanem sesji dla magazynu Sports Illustrated.  

 

 

„Słoneczny patrol” to jej pierwsza poważna „wielkoekranowa” rola. Choć trzeba przyznać, że od kilku lat Amerykankę regularnie widać w telewizyjnych produkcjach. W Polsce uważne oko widza mogło dostrzec ją chociażby w „Dwóch i pół” z Charliem Sheenem.

 

 

A co do będzie dalej? Na pewno na jej instagramowym profilu nie zabraknie zdjęć w bikini. Na pewno będzie również starała się dorównać swojej aktorskiej idolce, Nicole Kidman. Zresztą najlepsza możliwa okazja nadarzy się już w niebawem. W przyszłym roku do kin wejdzie „Ocean’s 8”, kolejna część popularnej serii, w której zobaczymy również m.in. Matta Damona, Sandrę Bullock i Cate Blanchett. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie