Urządzasz domówkę? Oto must have każdego imprezowicza
fot. Antenna- / Unsplash

Urządzasz domówkę? Oto must have każdego imprezowicza

Podpowiadamy, co powinna posiadać w swoim domu każda dusza towarzystwa.
10.05.2019

Zapraszając gromadę znajomych do domu, zwykle myślimy jedynie o tym, jak fajne spotkanie nas czeka. Zwłaszcza, jeżeli wśród gości będą dawno nie widziane osoby. Natomiast ostatnią rzeczą, o jakiej myślimy, a jaką nieuchronnie zastajemy tuż po imprezie, jest mniejszy lub większy bałagan.

Trudno przewidzieć bieg wydarzeń podczas imprezy, dlatego nie będziemy radzić, jak zapobiec bałaganowi – czasem jest po prostu nieunikniony. Nie ma sensu też głowić się nad tym, jak delikatnie upomnieć gości, aby uważali na nasz nowy dywan z owczej wełny czy marmurową posadzkę. To ostatnie byłoby zresztą sporym nietaktem. Abyście mogli skupić się wyłącznie na dobrej zabawie, wystarczy tylko jeden sprzęt, który w parę chwil upora się z poimprezowym bałaganem i pozwoli jak najszybciej o nim zapomnieć. Przedstawiamy cztery propozycje marki Bosch.

Niezbędny gadżet wytrawnego imprezowicza? Odkurzacz do zadań specjalnych!

Do usunięcia trudniejszych zabrudzeń podłóg idealnie sprawdzi się lekki, samostojący model Bosch Athlet. Jest wyposażony w mechaniczną szczotkę AllFloor HighPower, pracującą z prędkością ok. 5000 obrotów na minutę. Dzięki temu jeszcze dokładniej wyczyścicie parkiety, dywany czy kafelki w kuchni i w łazience. Ułatwia to również jego duża poręczność dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości, a elastyczne końcówki ssawek pozwalają na dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków mieszkania.

Chipsy się rozsypały? Bez trudu poradzi sobie z nimi bezprzewodowy model Bosch Readyy`y, który jest w zasadzie dwoma odkurzaczami w jednym dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi ręcznemu. Łatwo utrzymacie go w czystości dzięki systemowi EasyClean, a wbudowane akumulatory litowo-jonowe zagwarantują długi czas pracy przy krótkim czasie ładowania. W miarę użytkowania nie tracą też swojej pojemności.

Aby zebrać rozsypane okruszki „na szybko”, idealnie sprawdzi się też lekki, bezworkowy i bezprzewodowy odkurzacz Bosch Unlimited. Urządzenie jest zawsze gotowe do pracy dzięki dwóm akumulatorom i szybkiej ładowarce. To rozwiązanie sprawia, że odkurzacz sprawdza się nie tylko przy doraźnym sprzątaniu. Moc urządzenia wystarczy na doprowadzenie do porządku całego mieszkania – od podłogi, poprzez meble, aż po sufit. Z powodzeniem odkurzycie z nim również samochód. Co ważne, kasetowy filtr z membraną Pure Air gwarantuje, że powietrze wylotowe jest czystsze od tego w pomieszczeniu. Z kolei rewelacyjny system System RotationClean (w który wyposażone są też modele Flexxo i Athlet) pozwala na szybkie i maksymalnie higieniczne oczyszczenie filtra.

 

 

Kolejny, samostojący odkurzacz Bosch Flexxo zaspokoi potrzeby każdego gadżeciarza, gwarantując jednocześnie maksimum wygody i praktyczności. W przypadku tego odkurzacza wszystkie akcesoria znajdują się w jednym miejscu, czyli w jego obudowie. Już nigdy nie będziecie zastanawiać się, gdzie schowaliście konkretną ssawkę czy szczotkę. Ten wielofunkcyjny model spodoba się również zmotoryzowanym dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi ręcznemu. Urządzenie jest też wyposażone w system RobustAir, który utrzymuje moc odkurzania na stałym poziomie nawet przy zapełniającym się pojemniku. Mocny przepływ powietrza i solidna izolacja sprawiają z kolei, że rzadziej musimy opróżniać pojemnik i czyścić filtr.

Każdy z opisanych modeli odkurzaczy Bosch możecie wyposażyć dodatkowo w specjalne akcesoria, ułatwiające sprzątnięcie konkretnych miejsc. Dzięki temu zamiast trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, po imprezie pozostaną wam tylko miłe wspomnienia.

 

Więcej na ich temat znajdziecie na: www.bosch-home.pl.

 

Materiał powstał we współpracy z marką Bosch.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie