8 najdziwniejszych historii w samolocie: opowiadają stewardessy.

8 najdziwniejszych historii w samolocie: opowiadają stewardessy.

Widzieliście film „Czy leci z nami pilot?”, bo myśleliśmy, że to komedia absurdów. Myliliśmy się, to dokument. Chyba zresztą domyślacie się jaki podtekst ma większość historii, o których opowiadają stewardessy i stewardzi.
30.11.2016

1. „Pasażer naszego lotu chorował na tetraplegię (paraliż czterech kończyn) i na pokładzie towarzyszyła mu małpka. Niestety podczas lotu zwierzakowi totalnie odbiło. Małpa zaczęła biegać po pokładzie, kraść pasażerom jedzenie i rozwlekać je po podłodze. W końcu jeden ze stewardów zamknął ją w toalecie, ale tam też nieźle świrowała. Nikt nie mógł temu zaradzić”

2. „Podchodzi do mnie koleś i pyta czy mam prezerwatywy. Odpowiadam „że co proszę? Nie mamy na pokładzie kondomów”. Facet ze spokojem zaczął tłumaczyć, że siedzi z dziewczyną i mają ochotę na numerek. Wytłumaczyłem mu, że nic z tego. Nie dawał za wygraną, zaczął pytać pasażerów o zabezpieczenie. W końcu chyba im się udało, bo widziałem jak parka udaje się do toalety”

3. „Miałam na pokładzie ośmiolatka, który spacerował sobie z otwartą butelką Mike's Hard Lemonade (popularny w Ameryce Południowej drink z wódki i lemoniady ) I sączył sobie ją jak gdyby nigdy nic.”

4. „Mieliśmy na pokładzie pierwszej klasy hollywoodzką gwiazdę. To był nocny lot. Nagle słyszę, że jeden z pasażerów wciska raz po raz przycisk wzywający pomocy. Nie przestaje, więc biegnę a tam, w toalecie gwiazda zatrzaśnięta ze swoją “managerką” bawią się w najlepsze. Mniej więcej tydzień później przeczytałam, że żona celebryty jest w ósmym miesiącu ciąży. Słabe.”

5.  „To był lot z Houston do Newark. Podczas odprawy, opóźnionego o ponad 3 godziny samolotu rozdawaliśmy ludziom alkohol, w końcu trzeba jakoś zabić czas. Zobaczyłem dwójkę ludzi, faceta ikobietę, którzy podawali sobie dłoń, jakby właśniesię przedstawiali. Domyślacie się że ich alkoholowa znajomość szybko się rozkręciła. Podczas kilkugodzinnego lotu kilka razy wychodzili do toalety. Podczas lądowania musiałem tłumaczyć jej, że na ten krótki moment warto zejść z jego kolan i usiąść na swoim miejscu. Po lądowaniu wychodzili z samolotu jakby znali się od zawsze.”


6. “Podchodzi do mnie typ ze służby lotniskowej i zagaduje czy może udałoby się gdzieś razem wyskoczyć w czasie międzylądowania. Mówię “nie”, ale facet był namolny i mówi, że nie odpuści puki nie spędzę z nim nocy. Wreszcie nie wytrzymałam i mówię “stary jestem zamężna, odpuść”, a ten że to ok, przecież męża tu nie ma i nikt się nie dowie. Tylko na to czekałam. “Słuchaj, to jest nasz pierwszy pilot”. Faceta ścięło z nóg.”

 

7. „Wracamy z Aruby. Dwie parki przekazują sobie laptop i zdaje się pokazują sobie zdjęcia z wakacji. Podchodzę, nachylam się z kartą drinków, a tam na ekranie zdjęcie, na którym jedna z kobiet leży nago, a jeden z panów napiera na nią z wielkim pistoletem zakończonym dildo. Ledwie utrzymałam się na nogach.”

 

8. „Jeden z pasażerów obcinał sobie paznokcie u stóp, co już wydawało mi się ohydne. Typ układał je na stoliku, a gdy skończył całą procedurę wezwał mnie i poprosił, żebym zabrała kopczyk. Facet chyba zdawał sobie sprawę, że grubo przesadził.” 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo