Najlepsze jachty 2016 roku. Zobaczcie co Ferretti Group pokazało nam w Cannes.
zdj. mat pras. Riva Yachts

Najlepsze jachty 2016 roku. Zobaczcie co Ferretti Group pokazało nam w Cannes.

Cannes, miejsce gdzie spotykają się krytycy filmów, miłośnicy sztuki i ludzie, którym na najlepszych jachtach. W tym roku wybraliśmy się na Cannes Yacht Festival, a teraz podsuwamy wam pomysł na #ultimatechristma dla tych, którzy w kieszeni macie najmniej 700 tysięcy euro. Motorówki, jachty, sportowe, rekreacyjne i luksusowe. Te, na których zmieścisz się z ukochaną i te, w które wsadzisz trzypokoleniową rodzinę. Nie na każdą kieszeń, ale na pewno w każdym rozmiarze.
15.12.2016

W gorące wrześniowe popołudnie, na wybrzeżu Cannes w portowym pawilonie Ferretti Group Alberto Galassi, CEO rozpoczął swoje przemówienie od słów „W tym roku chcemy wam zaprezentować aż sześć premierowych jachtów, od małych łódek, po jachty, których pokład to ponad 180 metrów kwadratowych”. Tak się stało. W Cannes zobaczyliśmy nowe odsłony Ferretti 450, Ferretti 850, Pershing 5X,Rivamare 76’ Bahamas (Riva), Navetta 37 Custom Line. Najkrótsza z łodzi ma 12 metrów, najdłuższa ponad 37 metrów. Poznajcie wszystkie nowości Ferretti.Ferretti Yachts 850

To najnowsze arcydzieło w prawie 50 letniej historii Ferreti Group. To zarazem jeden z największych sukcesów tegorocznej sprzedaży Ferretti, dlatego od 850 zaczynamy.
Ferretti Yachts 450

Te łodzie motorowe to oczko w głowie włoskiej spółki. Firma od zawsze słynęła z produkcji jachtów w przedziale 40 -50 stóp. Tę charakteryzuje niepowtarzalny, szlachetny kadłub, a w ofercie znajduje się też większy brat Ferretti 550, z powiększoną częścią wspólną. 
Rivamare

Ukocha łódź Sophii Loren, ikona stylu, elegancji, Nikogo nie powinno o dziwić, wkońću historia łódek Riva ma aż 170 lat. Ta łódź to prawdziwa księżniczka wód. Niewielka, sportowa. Sami zobaczcie.
76’ Bahamas

Otwarta przestrzeń, woda a za sterem ty. Ferretti Group doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Łódź musi być nie tylko luksusem, ale i namiastką przygody, a do tego potrzebna jest świeża bryza. Oczywiście pod pokładem czeka na nas komplet luksusów. Komplet definiowany jakością Ferretti.

 
Pershing 5X

Już nazwa wskazuje z czym będziemy mieli doczynienia. Jeden z najszybszych, najzwotniejszych w całej rodzinie Pershing 5X to łódź sportowa w nowym wydaniu, prawdziwy ścigacz na falach. Mieliśmy okazję przetestować jego możliwości. Wrażenia były niezapomniane.

 

Navetta 37

Flagowiec wśród łodzi o średniej wyporności, jest zarazem największą łodzią motorową z serii Custom Line. Nie trzeba dodawać, że Navetta 37 była jednyą z największych zaprezentowanych w Cannes. Statek łączy w sobie sterowność, bezpieczeństwo i możliwość personalizacji. Oczywiscie za sporą dopłatą. Ponoć Navetta 37 zdobywa też olbrzymią popularność na rynkach wschodnich, szczególnie w Chinach. To tam sprzedaje się jednostki ze specjalnie zaadaptowaną na pokój karaoke kajutą.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie