Royal Caribbean zaprasza na trzytygodniowy rejs w zamian za zdjęcia publikowane na Instagramie
zdj. Instagram @Royal Caribbean

Życie

Royal Caribbean zaprasza na trzytygodniowy rejs w zamian za zdjęcia publikowane na Instagramie

Staż? Tak. Bezpłatny? Nie! Royal Caribbean ogłasza nabór na rejs dookoła świata i oferuje za to ponad 10 tysięcy złotych.
09.01.2017

Jesteś wiecznym stażystą, a może twoja praca w temperaturach, które ostatnimi czasy bliższe są tym znanych z koła podbiegunowego, jest już dla ciebie nieatrakcyjna. Royal Caribbean zaprasza na staż, wystarczy że zabierzesz ze sobą iPhone'a i kąpielówki, bo możesz wyjechać na trzytygodniowy rejs statkiem pasażerskim, zwiedzić Pekin, Barcelonę i Nowy Jork. 

Przewoźnik Royal Caribbean, którego biuro znajduje się także w Polsce, ogłosił na swojej stronie konkurs, dzięki któremu jeden szczęśliwiec, lub szczęśliwa zwyciężczyni będzie mogła przez trzy tygodnie podróżować na pokładzie statku rejsowego płynącego po całym świecie. Aha, staż to też niezły zarobek, bo osoba, która jako jedyna przejdzie rekrutacje dostanie wynagrodzenie w kwocie 3 tysięcy funtów, czyli grubo ponad 10 tysięcy złotych. Oczywiście firma pokrywa też wszystkie koszty podróży, wyżywienia i transportu na statek i  ale to chyba jasne. Wypływacie w czerwcu!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wkleisz na swoim Instagramie zdjęcie z podróży, które zachęci firmę do przyjęcia was na staż. Pamiętajcie też by oznaczyć @RoyalCaribbeanUK i otagować zdjęcie #ExtraordinaryExplorer. Co ciekawe, wymagane jest też posiadanie iPhone'a i a zaintereowany powinien znać 23 filtry programu Instagram. Zapraszamy do udziału! Macie czas do 31 stycznia.


A oto kilka fotografii z profilu @RoyalCaribbeanUK, które powinny posłużyć wam jako inspiracja do działania i zachęta, bo takie widoki mogą przypaść w waszym udziale już tego lata. 


Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo