Big Black Book, wydanie specjalne Esquire'a już w kioskach!
Fot: Esquire

Big Black Book, wydanie specjalne Esquire'a już w kioskach!

Magazynów jest w Polsce bardzo wiele, ale Big Black Book jest tylko jeden. Jeśli jeszcze go nie znacie, to zróbmy krótkie wprowadzenie.
12.04.2017

Gdyby magazyn Esquire porównać do miesięcznego urlopu spędzonego w tropikach, to „The Big Black Book” byłby jak nieustające półroczne wakacje. Właśnie tak – specjalne wydanie polskiej edycji magazynu Esquire, które ukazuje się dwa razy w roku, jest obszernym przewodnikiem po męskim stylu i nowoczesnej elegancji. Ma formę przypominającą nieco album i treści, do których można wracać, niczym do książki. Wiosenno–letnia edycja „Big Black Booka”, która właśnie trafiła do kiosków, liczy 160 stron i prawdopodobnie jest najładniejszym magazynem, który znajdziecie w tej chwili w salonach prasowych w Polsce (ze skromnością u nas krucho...). To oczywiście nie znaczy, że na urodzie kończą się jego zalety.

 

Co znajdziecie w nowym wydaniu Big Black Booka?

 


Fot: Rolex Middle Sea Race
  • Spotkaliśmy się z polską załogą teamu Selma Racing, by wysłuchać ich opowieści o Rolex Middle Sea Race, najfajniejszych regatach na Morzu Śródziemnym.

 


Fot: Paul Smith w Esquire
  • Spędziliśmy kilka dni z Sir Paulem Smithem, kultową i ekscentryczną postacią angielskiej mody i zajrzeliśmy do kolorowego świata, w którym funkcjonuje na co dzień.

 

  • O studiach na Oksfordzie opowiedzieli nam polscy absolwenci słynnej angielskiej uczelni
    – wśród nich Radosław Sikorski

Fot: AMG w Esquire
  • Zajrzeliśmy do siedziby firmy AMG, by opowiedzieć historię jednej z najsłynniejszych motoryzacyjnych manufaktur na świecie, wytwarzającej silniki do najmocniejszych (i najdroższych) modeli Mercedesa.

 

  • Umówiliśmy się na rozmowę z Alexem Thomsonem, jednym z najlepszych żeglarzy świata, człowiekiem który, choć na morzu dokonuje rzeczy niemożliwych, wychodzi z nich zwycięsko

Fot: Pharrell Williams w sesji dla Esquire

 

  • O to, czego mężczyzna powinien trzymać się w życiu zapytaliśmy między innymi Roberta Lewandowskiego, Macieja Stuhra, Marcina Gortata, Wojciecha Amaro i Wojtka Mazolewskiego.

 

  • Wybraliśmy dla was najlepsze muzea i najważniejsze wystawy, które warto odwiedzić tego lata

 

  • Zaprosiliśmy na sesję zdjęciową Pharrella Williamsa, a przy okazji opowiedzieliśmy historię jednego z najbardziej nieszablonowych (i najbardziej radosnych) artystów świata.

 

To nie wszystko, bo w nowym Big Black Book znajdziecie też zegarki, technologie, modę, motoryzację – czyli to, bez czego męski świat nie może istnieć.

 

 

Big Black Book, wydanie specjalne polskiej edycji magazynu Esquire jest do kupienia od 11 kwietnia w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie