Znamy datę premiery trzeciego sezonu "Narcos". Zobacz teaser i kadry [Pierwsi w Polsce]
Fot: Netflix

Znamy datę premiery trzeciego sezonu "Narcos". Zobacz teaser i kadry [Pierwsi w Polsce]

Bierzcie i oglądajcie to wszyscy. Jako pierwsi w Polsce podajemy datę premiery trzeciego sezonu serialu "Narcos". Już niebawem, a dokładnie...
14.07.2017

Czekaliście, aż się doczekaliście. Pierwszy sezon przeorał wszystkich równo. W drugim napięcie jeszcze dodatkowo wzrosło. Pora na trzecią odsłonę "Narcos" - historii kolumbijskich karteli narkotykowych, które zbudowały bajeczne fortuny i potęgę na morderstwach, przestępstwach i handlu kolumbijską kokainą. Pod koniec drugiego sezonu Pablo Escobar zginął, a losy kartelu z Medellin wydawały się przesądzone. Co teraz?

 

 

 

To okaże się dokładnie 1 września. Tak jest, właśnie tego dnia widzowie Netflixa na całym świecie - i w Polsce - będą mogli obejrzeć trzeci sezon "Narcos". Tym razem Escobara już nie będzie, to wiadomo na pewno. A kto będzie? Kartel z Cali, kolumbijscy handlarze narkotyków, którzy być może nie mieli takiego talentu jak Pablito do wydawania pieniędzy, ale z całą pewnością umieli je zarabiać na produkcji i handlu kokainą. Umieli także zabijać, jeśli "biznes" tego wymagał. Byli jeszcze bardziej bezwzględni i chciwi od Escobara i jego ludzi. Z ich powodu Kolumbia miała nie zaznać spokoju jeszcze przez wiele lat.

 

Jako pierwsi w Polsce podajemy datę premiery trzeciego sezonu "Narcos", a także pokazujemy pierwsze kadry z nowej odsłony kultowego serialu Netflixa. Nie możesz się doczekać? My też nie. 1 września już niedaleko!

 

 

I jeszcze jedno - już niebawem w kolejnym wydaniu Esquire będziemy mieli dużą niespodziankę zwiazaną z serialem. Fani "Narcos" i Netflixa - stay tuned!

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo