Food truck serwujący Prosecco – wynalazek, którego potrzebujemy natychmiast
Fot: Bubble Bros./Instagram

Food truck serwujący Prosecco – wynalazek, którego potrzebujemy natychmiast

Ma koła, jeździ, ale zamiast spalonych burgerów serwuje... chłodne „bąble”!
16.08.2017

Spójrzmy prawdzie w oczy – food trucki wszystkim odrobinę się już (nomen omen) przejadły. Jak długo można opychać się na zmianę burgerami, pad thai'ami i ramenem? Zwłaszcza, że oferta kulinarna ciężarówek z żarciem niekiedy pozostawia trochę do życzenia i odbiega od tego, co kojarzy się z przyzwoitym jedzeniem za sensowne pieniądze. Często scenariusz jest odwrotny: potrawy z food trucków nie są ani dobre, ani przystępne cenowo.

 

I wtedy, gdy obiecujesz sobie, że na kolejny zjazd food trucków już nie pojedziesz, pojawia się taki pomysł – Prosecco Van.

 

 

 

 Tak, to jest dokładnie to, co myślisz. To food truck z "bąblami” czyli coś, czego potrzebuje każdy z nas. Taki pojazd, od jakiegoś czasu krążący po Londynie, błyskawicznie stał się hitem wśród mieszkańców brytyjskiej stolicy. Właściciele firmy na potrzeby swojego bąbelkowego biznesu zaadaptowali Piaggio Ape, klasycznego włoskiego trójkołowego mikrodostawczaka – teraz służy im jako mobilny bar, który można między innymi wynająć na imprezy czy śluby.

 

 

 

To nie koniec – właściciele firmy Bubble Bros. mają do dyspozycji także mobilny bar zamontowany na motocyklu! Bubble Bike ma kosz w którym, zamiast pasażera, podróżuje dystrybutor bąbelków w płynie. Wszystko po to, by ugasić twoje pragnienie chłodnego prosecco w upalne letnie popołudnie. To jest właśnie to, czego potrzebujemy nad Wisłą. Właśnie teraz.

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie