Nowy Esquire od dzisiaj w kioskach – lepszy niż kiedykolwiek!
Fot: Zuza Krajewska/Esquire

Aktualności

Nowy Esquire od dzisiaj w kioskach – lepszy niż kiedykolwiek!

Dlaczego? Mamy na to dowody.
31.08.2017

Po pierwsze – Maciej Stuhr.

Fot: Zuza Krajewska

 

Trudno w Polsce o bardziej wyrazistą i rozpoznawalną postać świata kina i telewizji. Choć jest synem wybitnego polskiego aktora, już dawno wyszedł z jego cienia. Mądrze dobiera role, a także słowa choć, gdy czuje potrzebę, nie waha się, by napisać na Facebooku co myśli o sytuacji politycznej w Polsce, bez względu na to co powiedzą o nim hejterzy. W wywiadzie dla Esquire’a Maciej Stuhr mówi między innymi o tym, czego uczy swoich studentów w szkole teatralnej, a czego chciałby nauczyć swojego syna, czemu jako artysta potrzebuje braw publiczności i dlaczego woli budzić poruszenie politycznymi wpisami na Facebooku niż milczeć w sprawie sytuacji w Polsce. 

 

Po drugie – sprawdziliśmy i wiemy, kto w Polsce najlepiej się ubiera.

 

W nowym wydaniu Esquire znajdziesz listę najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Nie ma wśród nich polityków ani celebrytów obecnych stale w serwisach plotkarskich. Nasz wybór to mężczyźni eleganccy, niebanalni i odważni w kreowaniu swojego stylu. Po prostu – 18 wspaniałych!

 

Po trzecie – jeden ranking to za mało. Dlatego mamy dwa.

 

Wybraliśmy najlepsze bary w Polsce, miejsca, w których znajdziesz zaskakujące koktajle i drinki, świetną kuchnię a do tego – niebanalnych gości. Efektem naszej pracy jest lista 25 wartych sprawdzenia adresów w całej Polsce – od Pomorza po Podkarpacie. Tam możesz jechać w ciemno, rzecz jasna z „Esquire’em” pod pachą. 

 

Po czwarte – Robert Kubica.

 

To doprawdy wyczyn, by nakłonić najlepszego polskiego kierowcę wyścigowego w historii do długiego wywiadu. Zwłaszcza jeśli rozmowa nie ma dotyczyć wyłącznie ścigania. Nam się udało. Robert zdecydował się opowiedzieć Esquire’owi o tym, jak wygląda jego walka o odzyskanie sprawności po wypadku samochodowym, o tym, co stanowi jego pasję bez której nie potrafi żyć i o tym, czy zobaczymy go ponownie w wyścigach Formuły 1. Usłyszeć od niego, że jest w najlepszej formie w karierze, lepszej niż w 2008 roku, gdy wygrywał Grand Prix Kanady – bezcenne...

 

Po kolejne wreszcie – Bartosz Kapustka, nadzieja polskiego futbolu, opowiada nam o tym, dlaczego nie został raperem (chociaż chciał!), Pedro Pascal, odtwarzający rolę agenta Javiera Peny w trzecim sezonie serialu „Narcos” mówi o tym, jak wyglądała Kolumbia czasów Escobara, którą odwiedził jako dzieciak, przedstawiciele drugiego pokolenia polskich milionerów i miliarderów zdradzają, dlaczego postanowili robić biznes po swojemu, bez oglądania się na rodziców i ich dokonania, a Tomasz Bagiński wspólnie z nami zastanawia się skąd bierze się fenomen Wiedźmina – a my pytamy czy serial, nad którym pracuje dla Netflixa, będzie globalnym hitem)… 

 

Jeszcze jedna rzecz, być może najważniejsza.

 

Pod koniec tego roku po raz pierwszy wręczymy nagrody polskiej edycji magazynu Esquire – wyróżnienia dla mężczyzn wyjątkowych, samodzielnych w myśleniu i odważnych w działaniu. Listę wszystkich nominacji publikujemy w najnowszym numerze Esquire’a, głosować można na stronie esquire.pl. Wybierzcie razem z nami!

 

Nowy Esquire – już w kioskach.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo