Louis CK oskarżony o molestowanie przez 5 kobiet
Starstock

Louis CK oskarżony o molestowanie przez 5 kobiet

Planowana na wczorajszy wieczór premiera pierwszego od 16 lat filmu komika została odwołana
10.11.2017

Louis C.K, jeden z najbardziej znanych komików na świecie, dopuścił się różnych form przemocy seksualnej wobec kobiet – pisze The New York Times. Zarzuty potwierdziło w tekście 5 kobiet również zajmujących się komedią, jak Abby Schachner czy Rebbeca Corry. Oskarżenia dotyczą incydentów z lat 2002-2005.

Szekely (to prawdziwe nazwisko komika) miał zmuszać ofiary do oglądania swojej masturbacji. Abby Schachner słyszała masturbującego się aktora w czasie rozmowy telefonicznej. Podobne oskarżenia pojawiały się już wcześniej – C.K dementował je i nazywał „plotkami”, których nie warto komentować.

Podobnie jak w przypadku Kevina Spaceya, za ujawnieniem skandalu poszły błyskawicznie bolesne konsekwencje. The Orchard, dystrybutor „I love you, daddy”, nowego filmu Louisa C.K, zdecydował o odwołaniu zaplanowanej na wczoraj nowojorskiej premiery. Komik nie pojawił się też w „The Late Show with Stephen Colbert”, a stacja HBO ogłosiła usunięcie jego produkcji ze swojej oferty VOD. A to pewnie dopiero początek kłopotów artysty, związanego też intratną umową ze stacją Netflix.


Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie