Quentin Tarantino wyreżyseruje kolejny „Star Trek”?
Youtube

Aktualności

Quentin Tarantino wyreżyseruje kolejny „Star Trek”?

To się dzieje! Znamy też datę premiery filmu o Charlesie Mansonie
05.12.2017

W czasie tegorocznego festiwalu w Sundance świętowano 25-lecie premiery „Wściekłych psów” Quentina Tarantino. W trakcie specjalnego panelu współpracownicy reżysera, tacy jak Tim Roth czy Mads Mikkelsen dywagowali na temat tego, jak wyglądałby nowy film o Jamesie Bondzie, gdyby zajął się nim właśnie Tarantino. I choć ten już wcześniej zaprzeczał podobnym planom, to jak się dziś okazuje, niewykluczony jest jego udział w innej franczyzie.

Jak dowiedział się serwis Deadline, autorskie scenariusze miałoby tym razem zastąpić autorskie podejście do „Star Trek”. Producentem kolejnego filmu z serii pozostałby oczywiście J.J Abrams, który wcześniej wyreżyserował 2 filmy z dotychczasowej „trylogii rebootów”. Choć pomysł wyszedł bezpośrednio od twórcy "Pulp Fiction", to za scenariusz odpowiadać będzie oddzielny zespół.

Poznaliśmy też datę premiery filmu o Charlesie Mansonie. I choć wcześniej Tarantino podkreślał, że to raczej film o atmosferze roku 1969, niż o zmarłym niedawno przestępcy, to wybrał najbardziej znaczącą datę z możliwych – 9 sierpnia 2019 roku, czyli 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo