Mleko kokosowo-sojowe w ofercie Costa Coffee

Aktualności

Mleko kokosowo-sojowe w ofercie Costa Coffee

Nowy Rok - nowa Costa Coffee. Sieć wprowadza napoje przygotowane na bazie nowego mleka (Coconut Latte) i szereg innych smaków
08.01.2018


W nowym roku wszystkie kawy w COSTA COFFEE zyskają subtelną kokosową nutę za sprawą nowego rodzaju mleka. Od tej pory bariści będą mogli przygotować kawy klasyczne Latte, Flat White czy Cappuccino na bazie napoju kokosowo-sojowego. To innowacyjny sposób przygotowania, który sprawi, że klasyczne kawy zyskają zupełnie nowe wydanie. Są lekkie w smaku, a przy tym subtelnie egzotyczne, ale bez cienia zbędnej słodyczy. Napój kokosowo-sojowy jest doskonałą alternatywą  dla tradycyjnego mleka i co ważne, jest przyjazny dla wegan. To także ciekawy wybór dla tych, którzy sięgają  po mleko roślinne z własnego wyboru.

Dla osób, które poszukują bardziej intensywnego kokosowego smaku, sieć poleca kolejną nowość - Coconut Latte. To kawa na mleku kokosowo-sojowym, w której odnajdziemy subtelną nutę wanilii. Mleczną piankę z wierzchu zdobi posypka z prażonych kokosów. Całość jest delikatna i lekka w smaku. Jest to świetna alternatywa dla osób, które poszukują czegoś innego niż kawy klasyczne, a jednak mniej deserowego niż kawy smakowe.

Druga sezonowa propozycja to czekoladowo-orzechowe Choconut Macchiato – trójwarstwowa kawa, precyzyjnie wykończona pajęczynką z sosu czekoladowego. W menu znalazł się też hit tegorocznego, zimowego menu, czyli Złoty Karmel. To kawa o smaku inspirowanym czekoladowo-karmelowym ciasteczkiem shortbread. Podawana oczywiście z bitą śmietaną i złotą posypką.

Nowe menu obowiązuje od 3 stycznia 2018 r. w kawiarniach Costa Coffee w całej Polsce.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo