Tom Hardy przegrał zakład z DiCaprio. Efekt jest naprawdę okropny
Starstock

Tom Hardy przegrał zakład z DiCaprio. Efekt jest naprawdę okropny

Koniec końców jednak trudno zaszkodzić wizerunkowi brytyjskiego aktora. A za dystans do siebie gwiazdor otrzymuje dodatkowe punkty.
01.02.2018

O zakładzie zawartym między Tomem Hardym i Leonardo DiCaprio ten pierwszy poinformował 2 lata temu w wywiadzie dla „Esquire’a”. Jak relacjonowała Miranda Collinge: 

Panowie założyli się, że Hardy dostanie nominację do Oscara za drugoplanową rolę nieokrzesanego, bezwzględnego łowcy skór. Stawką był tatuaż wybrany przez zwycięzcę. Hardy przegrał. – Na karteczce samoprzylepnej DiCaprio naszkicował projekt rysunku. Napisał ‘Leo wszystko wie’ tym swoim ch... charakterem pisma. Ha! Powiedziałem mu, że dam sobie to wytatuować pod warunkiem, że napisze to jak człowiek.

Czytaj też: Tom Hardy. "Za to też mi płacą"

Dziś już wiemy, że mimo oporów Hardy zachował się honorowo i zrobił sobie tatuaż projektu DiCaprio. I bynajmniej nie próbował go ukryć - jak widzimy na jednym z ostatnich zdjęć aktora na Instagramie, "pamiątka" znalazła się na prawym ramieniu Brytyjczyka. I choć wygląda faktycznie okropnie, to dobrze pasuje do klasycznego, "rapowego" wcielenia odtwórcy roli Bane'a. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie