Rzeczywistość po Franku Underwoodzie. Zwiastun szóstego sezonu „House Of Cards”
fot. screen z youtube

Rzeczywistość po Franku Underwoodzie. Zwiastun szóstego sezonu „House Of Cards”

Wypełnienie luki po Kevinie Spacey z pewnością nie będzie łatwym zadaniem dla Robin Wright – już niebawem przekonamy się, czy aktorce udało mu się podołać.
05.03.2018

Nic w ostatnich miesiącach nie odbiło się w mediach tak szerokim echem, jak afera #metoo. I chociaż o mobbing i molestowanie seksualne zostało posądzonych wiele postaci z szeroko pojętego showbiznesu, to bez wątpienia największymi przegranymi całej sprawy są Harvey Weinstein i Kevin Spacey.

O ile widzowie zbytnio nie odczują braku obecności pierwszego z nich, o tyle infamia, jaką okrył się Spacey to duży i kosztowny problem dla twórców produkcji, w których występował. Wszyscy pamiętamy, na jaki zabieg zdecydował się Ridley Scott przy okazji „Wszystkich pieniędzy świata”. Teraz zadajemy sobie pytanie – co zrobi Netflix w szóstym sezonie „House of Cards”?

Pierwszy zwiastun finałowej serii tego serialowego hitu nie daje nam odpowiedzi. Widzimy w nim Claire Underwood, która zasiada na prezydenckim fotelu. Wiemy już zatem, że Franka w szóstej serii nie uświadczymy. Co się z nim stało? Najbardziej prawdopodobne wydaje się uśmiercenie dotychczasowego głównego bohatera – fabularnie nie będzie to trudne do wytłumaczenia, wszak Frank w przeszłości został postrzelony i ledwie uszedł z życiem.

Szósta seria „House of Cards” trafi na Netfliksa „jesienią” – dokładna data nie została jeszcze podana.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie