Ricky Gervais kontynuuje współpracę z Netfliksem
twitter.com/rickygervais

Ricky Gervais kontynuuje współpracę z Netfliksem

„After Life” to czarna komedia o człowieku, który po śmierci żony decyduje się mówić i robić to, na co ma ochotę. Brzmi znajomo?
10.05.2018

Gdy Ricky Gervais jest w dobrej formie, niewielu komików może mu dorównać, jeśli chodzi o szorstki, bezceremonialny i często uwierający, brytyjski humor. Od czasów słynnego „Biura”, które przyniosło Gervaisowi największą popularność, nie zawsze udawało mu się tę formę utrzymać – przykładem choćby rozmemłany, często irytujący serial „Derek” – ale dorobek obejmujący m.in. świetnych „Statystów” czy „Ricky Gervais Show” sprawia, że na kolejne jego produkcje warto czekać.

Zwłaszcza, że pierwszy po siedmioletniej przerwie stand-upowy special Brytyjczyka, „Humanity”, okazał się sukcesem, a Netflix postanowił poszerzyć współpracę z jego twórcą o kolejną pozycję w swoim katalogu – sześcioodcinkowy miniserial „After Life”. Gervais nie tylko zagra w nim główną rolę, ale będzie też odpowiadał za produkcję i reżyserię.

Głównym bohaterem serialu jest Tony, którego pełne sukcesów życie zostaje wywrócone do góry nogami po śmierci żony, Lisy. Mężczyzna rozważa samobójstwo, później jednak decyduje się wymierzyć światu karę za swoje nieszczęście, robiąc i mówiąc to, na co ma ochotę. Zupełnie jak sam Gervais na galach Złotych Globów, na których występował w roli gospodarza.

Na razie nie poinformowano, kiedy serial trafi do oferty Netfliksa.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie