[RELACJA] Esquire Weekend w Galerii Mokotów
Esquire

[RELACJA] Esquire Weekend w Galerii Mokotów

Kolejna edycja naszego cyklicznego wydarzenia również i tym nie miała słabych stron. Przeczytaj relację i obejrzyj wideo!
11.06.2018

Cykliczne wydarzenie sygnowane naszym tytułem odbyło się w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku i jak zawsze przyciągnęło wiele osób zainteresowanych nowościami ze świata motoryzacji, technologii, a także miłośników dobrego stylu. Mieliście okazję odwiedzić trzy Strefy dedykowane produktom, które w naszym przekonaniu zasługiwały (i wciąż zresztą zasługują) na waszą uwagę. Nie pomyliliśmy się – nasze propozycje bardzo wam się spodobały. Co było do zobaczenia i przetestowania?

Zobaczcie naszą relację z wydarzenia: 

Strefa Moto: Za kierownicą MINI Countryman Cooper S E ALL4

Uczestnicy Esquire Weekend sami mogli zasiąść za kierownicą i przekonać się o cechach MINI Countryman Cooper S E ALL4 – pierwszego hybrydowego samochodu brytyjskiej marki produkującej auta klasy Premium. Świetny design idzie w parze ze znakomitymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, między innymi napędem hybrydowym typu plug-in. Obejmuje on inteligentny system napędu na cztery koła oraz możliwość jazdy w trybie całkowicie elektrycznym. Dzięki temu auto sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. W Sterfie Moto mogliście umówić się na jazdę próbną – jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń!

Strefa Techno: nowe laptopy HP

Ta strefa cieszyła się zainteresowaniem nie tylko panów. Niesamowicie lekki i smukły laptop HP ENVY kryje w sobie moc solidnego sprzętu, z którego zadowoleni będą najwytrawniejsi gracze, użytkownicy zaawansowanego oprogramowania oraz najbardziej wymagający ludzie biznesu. Każdy, kto odwiedził Strefę Techno mógł przetestować ten designerski, niespełna dwukilogramowy laptop, którego siła drzemie w najnowszym procesorze Intel® Core™. Przejrzysty i bardzo jasny ekran FHD lub UHD wyposażony jest w technologię IPS oraz prestiżowy system dźwięku Bang & Olufsen. A to wszystko przy możliwości bezprzewodowej pracy aż do 14 godzin!

Strefa Philips: w salonie barbera

Posiadacze każdego rodzaju brody i wąsów mieli doskonałą okazję do wypróbowania możliwości nowych hybrydowych maszynek Philips OneBlade Pro. I nie było żadnego zaskoczenia w tym, że żaden zarost nie był im straszny. Za pomocą Philips OneBlade Pro możemy przyciąć, wymodelować i golić włoski każdej długości i grubości. OneBlade Pro pozwala precyzyjnie przyciąć zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej nasadki posiadającej 14 blokowanych ustawień.

Co dla nas bardzo ważne, wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli okazję przejrzeć i zabrać ze sobą najnowsze wydanie naszego Big Black Book, z którego jesteśmy bardzo dumni. Mamy nadzieję, że Wam też przypadło do gustu.

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie