Polish Golf Awards

Polish Golf Awards

29 stycznia po raz 9 zostaną wręczone nagrody dla najlepszych polskich golfistów.
18.01.2016

W ramach programu Polish Golf, jako jedno z najważniejszych wydarzeń golfowych, organizowane jest Zakończenie Sezonu Golfowego, połączone z wręczeniem nagród PGA - Polish Golf Awards, jedynym w Polsce plebiscycie golfowym.

 

Nagrody PGA - Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 roku. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków golfowych, które wyróżniają się na Polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. golfiści, którzy wyróżnili się w turniejach golfowych, firmy zaangażowane w promocję golfa oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w Polsce.

 

Wszyscy zainteresowani mogą głosować na swoich faworytów w 13 kategoriach, zarówno na osoby indywidualne, jak też wydarzenia, ośrodki golfowe i firmy na stronie: www.pgaawards.pl. Jury w składzie obejmującym wybitne osobistości ze świata golfa i biznesu, wybierze zwycięzców. Najlepsi zostaną wyróżnieni podczas corocznego spotkania golfowo-biznesowego, organizowanego w warszawskim Mamaison Hotel Le Regina w dniu 29 stycznia 2016. 

 

W ubiegłorocznej edycji nagrody otrzymali m. in. Tomek Iwan (Postęp Roku), Marek Tymiński i Adrian Meronk (Golfista Roku), Paweł Przybylski, Andrzej Macygon, William Siwek i wielu innych.

 

Więcej informacji na stronach www.pgaawards.pl i www.polishgolf.pl.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie