Sacha Baron Cohen wraca do telewizji
FORUM

Sacha Baron Cohen wraca do telewizji

Znanego komika zobaczymy w nowym programie Showtime pt. "Who is America?". Premiera już 15 lipca.
09.07.2018

- Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością – powiedział David Nevins, Prezes oraz CEO Showtime Networks Inc., dzieląc się dziś informacjami o projekcie.

Sacha Baron Cohen powraca w "Who is America?"

- Jest wyjątkowym prowokatorem naszych czasów i nie to po to, żeby "złapać" moment. Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludzich, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynującym będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na "Who is America?" na całym świecie.

Wyróżniony dwiema nagrodami BAFTA oraz Złotym Globem, a także nominacją do Oscara aktor, scenarzysta i komik pracujący dla kina i telewizji, Sacha Baron Cohen rozpoczął przygodę ze sceną komediową wraz z programem "Da Ali G Show", który w trakcie czterach lat trwania emisji otrzymał 6 nominacji do nagród Emmy oraz dwie BAFTY. W serialu pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora.  Następną produkcją Barona Cohena był film Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, w którym pojawia się jego następne alter ego, Borat Sagdiyev, kazachski dziennikarz newsowy. Ponownie Baron Cohen pełnił funkcję producenta, scenarzysty i aktora, kreując światowy fenomen filmu, który w weekend wejścia do kin stał się numerem 1 w 24 krajach i przyniósł Cohenowi Złoty Glob dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu, a także nominację do Nagrody Akademii za scenariusz adaptowany. Sacha Baron Cohen wystąpił również w: "Ricky Bobby: Demon prędkości", "Alicja po drugiej stronie lustra", "Les Miserables: Nędznicy", "Bruno", filmie Tima Burtona "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street", "Madagaskar", "Madagaskar 2", "Madagascar 3", "Dyktator", "Hugo" i "Legenda telewizji 2: Kontynuacja".

Twórcą oraz producentem wykonawczym serialu "Who is America?" jest Sacha Baron Cohen. Pozostałymi producentami są: Anthony Hines, Todd Schulman, Andrew Newman, Dan Mazer oraz Adam Lowitt.

"Who is America?" - premiera 15 lipca na HBO GO

Premiera pierwszego odcinka serialu "Who is America?" odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 lipca w HBO GO o godz. 6.00 rano. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie