Converse otwiera nowy sklep w Polsce. Są tylko trzy takie na świecie
Esquire.pl

Converse otwiera nowy sklep w Polsce. Są tylko trzy takie na świecie

Personalizacja butów oraz współpraca z polską marką Local Heroes, czyli jak słynny producent butów stawia na polski rynek.
10.08.2018

Zainspirowana ulicami, które od dziesięcioleci są zarówno sceną jak i wybiegiem dla miłośników Converse, marka zwraca szczególną uwagę na elementy konstrukcyjne charakterystyczne dla architektury największych miast. Wnętrze sklepu, który otwiera się w warszawskich Złotych Tarasach, doskonale oddaje klimat miejskich przestrzeni z całego świata. Połączenie szkła, betonu i naturalnego drewna tworzy nowoczesną, ale "surową" atmosferę dla nowych doświadczeń przy zakupach w Converse.

Oficjalne otwarcie nowego sklepu Converse - 11 sierpnia

Nowe miejsce to także wyjątkowe przeżycia, które zapewnia strefa „Converse by You”. Od teraz, właśnie tutaj możesz dać upust swojej kreatywności personalizując swoje nowe sneakersy. Dzięki inteligentnej technologii łączącej ze sobą rozszerzoną rzeczywistość i mapping 3D, kultowy model Chuck Taylor All Star staje się czystym płótnem, na którym miłośnicy butów oraz mody mogą tworzyć i wyświetlać swoje unikatowe grafiki. Możliwość obejrzenia swojego projektu bezpośrednio na bucie jest pierwszą taką na świecie, jeżeli chodzi o sklepy Converse. Do stworzenia niepowtarzalnego i tylko twojego sneakersa wystarczy przynieść zdjęcie, zaprojektować własną grafikę lub wybrać jeden z motywów od Converse. Specjalna drukarka nadrukuje wybrany wzór na twojej nowej parze Converse. Warszawski sklep Converse jako jedyny w Europie pozwala na skorzystanie z takiej opcji.

Converse x Local Heroes

Ciesząc się z nowych doświadczeń w personalizacji „Converse by You” prezentujemy wam pierwszą odsłonę współpracy Converse z uwielbianą na całym świecie, polską marką Local Heroes. Z tej okazji, już od 11 sierpnia możesz nadrukować na swoją nową parę Converse unikalne grafiki zaprojektowane przez Local Heroes.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie