Hotelowe kapcie od Taco Hemingwaya
mat. prasowe

Hotelowe kapcie od Taco Hemingwaya

31 sierpnia w sprzedaży pojawi się limitowana edycja albumu "Marmur". Wydawca Asfalt Records dorzuca do czarnych krążków gadżety związane z nieistniejącym tytułowym hotelem.
15.08.2018

O tym, że Polacy pokochali hip-hop pisaliśmy niejednokrotnie na łamach Esquire.pl. W rocznym podsumowaniu sprzedaży płyt w Polsce za rok 2017, na pierwszym miejscu uplasował się Quebonafide. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze drugi raper - Paluch (na piątym miejscu). W tym samym zestawieniu ale na odległym 81. miejscu pojawił się album Taco Hemingwaya pt. 'Marmur", który teraz doczekał się winylowej edycji. I to jakiej!

Wydanie kolekcjonerskie albumu "Marmur" Taco Hemingwaya zawiera m.in. hotelowy ręcznik i kapcie, mydło i klucz od pokoju

Jak czytamy na stronie oficjalnej wytwórni artysty, najnowsze wydanie to "prawdziwe cacko". Oprócz standardowych 12-calowych winyli w boksie fani znajdą mnóstwo gadżetów związanych z tytułowym bohaterem - Hotelem Marmur. Wśród nich znajdują się: kapcie i ręcznik z haftem, mydełko hotelowe, klucz do pokoju z drewnianym brelokiem hotelowym oraz zawieszka na drzwi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Asfalt Shop (@asfalt_shop)

Autorem projektu jest Forin, artysta, który odpowiadał m.in. za okładkę do albumu O.S.T.R. - "W drodze po szczęście".

Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur - wyjaśnia Forin.

Taco Hemingway - "Marmur" w wersji winylowej pojawi się w sprzedaży 31 sierpnia

W sprzedaży pojawi się jedynie 500 sztuk tego wydawnictwa. Jeśli chcecie poczuć się gośćmi "Hotelu Marmur" (jak na wideo poniżej) to zamówienie możecie złożyć pod tym adresem

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie