Esquire Awards 2018: wybierz z nami ludzi, którzy zdefiniowali ten rok

Esquire Awards 2018: wybierz z nami ludzi, którzy zdefiniowali ten rok

Lista nominowanych do kolejnej edycji naszych nagród to świetne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy w świecie sztuki, stylu, biznesu, mediów i sportu. No i nie zapominajmy o najważniejszym…
18.09.2018

Imponujące kariery, klasa w życiu publicznym i prywatnym, niezależność myślenia, otwartość umysłu, odwaga, styl i gotowość do walki o marzenia – mężczyźni, których chcielibyśmy wyróżnić w kolejnej edycji Esquire Awards, wyróżniają się właśnie tymi przymiotami. Już lektura krótkich biogramów naszych nominowanych robi wrażenie – ciężko wybrać tych, którzy najbardziej zasłużyli na naszą statuetkę.

PRZEJDŹ DO STRONY GŁOSOWANIA I POZNAJ NASZYCH KANDYDATÓW 

Głos należy do was 

Dlatego o pomoc prosimy was  - głosować możecie na stronie konkursowej, a ponieważ w naszej redakcji demokracja ma się dobrze, każdy z was ma taki sam wpływ na ostateczny wynik. Oprócz 5 kategorii męskich możecie też wybrać kobietę, którą kochacie – i której przyznamy naszą nagrodę specjalną. Tu też nie będzie łatwo – wśród nominowanych znalazły się bowiem prawdziwe ikony, osoby, które podziwiamy za to, jak potrafią wpływać na zmianę świata na lepsze.

Esquire Awards - koniec głosowania 

Głosowanie trwa do 30 października, a wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej, podsumowującej rok gali.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie