VIII edycja Sopot Wave startuje już 5 października
Fot. mat. prasowe

VIII edycja Sopot Wave startuje już 5 października

Słoneczna Kalifornia nad polskim morzem? Czemu nie!
19.09.2018

5 października, słońce, morze, Pomarańczowa Plaża i nieoficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego - wielkimi krokami zbliża się Sopot Wave vol. 8! Tym razem organizatorzy zabiorą nas w świat niczym niezmąconego luzu wprost z surferskiej Kalifornii.

Ideą Sopot Wave jest połączenie dwóch światów – mody i żeglarstwa, których wspólnym mianownikiem jest po prostu lifestyle. Jak zwykle nie zabranie sportowych pokazów mody, w tym specjalnego pokazu high fashion marki Max&Co. Gdynia, Ramatuelle Beachwear oraz Silk Epoque Olgi Ziemann.

Styl, żagle i chill 

Podczas jesiennej edycji, oprócz uroczystego zakończenia Biznes Ligi Żeglarskiej organizowanej przez GSC Yachting, odbędzie się podsumowanie sezonu dwóch sopockich klubów żeglarskich: SKŻ oraz UKS Navigo. Nie zabraknie również prezentacji olimpijskiej klasy Nacra 17. Wśród zaproszonych gości pojawią się czołowi żeglarze, a także kadra olimpijska.

Niezapomniany klimat, widok na morze, wszechobecny chill, pokazy mody, drinki z palemką, a to wszystko uwiecznione przez znanego fotografa polskich wód - Wojtka Raczyńskiego, który już nieraz wprawił w osłupienie swoimi znakomitymi zdjęciami Bałtyku. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez sopot wave (@sopotwave)

Sopot Wave - szczegóły 

Przeniesiemy was w klimat Suf Rocka. Na scenie wystąpi zespół Deadly Plants, show band z epoki rock'n'rolla. Wydarzenie poprowadzą Sylwia Różycka i Piotr Kula.

Zakończcie sezon w iście żeglarskim styl! Razem przenieśmy się w świat żaglii, mody i sztuki. #sopotwave

Więcej informacji

Wejście na zaproszenie.

Sopot Wave, 5 października godz. 19:00, Pomarańczowa Plaża (Sopot, ul. Emilii Plater 19, wejście od hotelu Bursztyn)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie