Swatch x You: swój kolejny zegarek zaprojektujesz sam
Swatch x You - zegarki, które projektujesz sam

Swatch x You: swój kolejny zegarek zaprojektujesz sam

Swatch potrafi zaskakiwać. Tym razem nie chodzi jednak o nowinki technologiczne, ale o design - dzięki projektowi Swatch x You możesz stworzyć swój zegarek niemal od A do Z.
27.10.2018

Zegarek to przedmiot niezwykle osobisty. Nosisz go na co dzień, jest z tobą w ważnych chwilach, niczym przyjaciel. Kupując go, wybierasz to, co ci się podoba, bo chcesz żeby jak najwięcej mówił o tobie. Zazwyczaj jednak do wyboru masz gotowe modele, które bardziej niż ciebie, wyrażają osobowość i styl projektanta. Musisz się dostosować, iść na kompromis.

Swatch x You
Nie lubisz kompromisów? W takim razie projekt Swatch x You jest dla ciebie. Szwajcarska firma, przyzwyczaiła wszystkich do niesamowicie kreatywnego podejścia do zegarmistrzostwa, ale ten projekt przebija chyba wszystko, co zrobili do tej pory. Usługa Swatch x You pozwalająca spersonalizować swój nowy zegarek, dostępna jest na stronie firmy od blisko roku jednak do tej pory możliwe, było jedynie wybieranie spośród dość niewielkiej liczby gotowych elementów. Teraz o jego wyglądzie twojego nowego zegarka będziesz decydować tylko ty.

Swatch x You
Rozwiązanie jest niezwykle proste: na stronie Swatcha (także tej w Polsce) dostępnych jest sześć unikatowych wzorów - od kwiatowych przez komiksowe po abstrakcyjne, geometryczne. Ty wybierasz, który fragment wzoru (są ogromne, więc liczbę możliwych kombinacji trudno zliczyć) znajdzie się na pasku oraz tarczy twojego zegarka. Możesz też wybrać kolor mechanizmu. Dalej wszystko przebiega tradycyjnie - zamawiasz zaprojektowanego przez siebie Swatcha, w fabryce powstaje on według twojego projektu i dociera do ciebie tak, jak każde inne zamówienie ze sklepu internetowego. Z jedną różnicą - możesz być pewien że twój Swatch powstał tylko w jednym egzemplarzu - tym, który masz na nadgarstku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie