#FunkcjaDobroczynności, czyli jeszcze jeden powód, aby kupić Samsunga Galaxy
fot. materiały prasowe

#FunkcjaDobroczynności, czyli jeszcze jeden powód, aby kupić Samsunga Galaxy

Dzięki #FunkcjęDobroczynności, która jest od dziś dostępna w nowo zakupionych smartfonach Galaxy, firma Samsung przeznaczy część zysku ze sprzedaży na rzecz UNICEF oraz ponad 10 tysięcy dzieci z Państwowych Domów Dziecka w Polsce.
28.11.2018

Akcja charytatywna, której możecie stać się czynnymi uczestnikami, odbywa się nie tylko w Polsce, ale ma zasięg globalny. Za pośrednictwem UNICEF pomoc trafi do dzieci z najuboższych zakątków świata. W obu przypadkach dzieci otrzymają pomoc rzeczową w jednym z trzech obszarów – edukacja, sport i zabawa oraz opieka. O tym, w jakim obszarze Samsung pomoże dzieciom, zadecydujecie wy – nabywcy smartfonów z #FunkcjąDobroczynności.

#FunkcjaDobroczynności – jak to działa?

Aby wesprzeć akcję, wystarczy otworzyć aplikację Samsung Members, gdzie na stronie głównej oraz w zakładce „Korzyści” zobaczycie banner akcji #FunkcjaDobroczynności. Kliknijcie go, a następnie postępujcie zgodnie ze wskazówkami. W tym miejscu również wybierzecie jeden z trzech obszarów pomocy.

Ze sprzedaży wybranych smartfonów Galaxy firma Samsung przeznaczy 40 zł na prezenty dla dzieci, co w sumie da 50 000 pakietów pomocowych. Połowa zebranych z akcji środków trafi do dzieci w Polsce, a druga połowa – do dzieci w krajach rozwijających się.

Akcja #FunkcjaDobroczynności potrwa od 21 listopada do 26 grudnia.

Podoba się wam taka inicjatywa? My jesteśmy bardzo na tak!

Szczegółowe informacje o akcji znajdziecie na stronie: www.dobroczynnosc.samsung.pl

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie