Sprawdź, jak bawiliśmy się na rozdaniu Esquire Awards

Sprawdź, jak bawiliśmy się na rozdaniu Esquire Awards

Prestiżowe nagrody, rewelacyjna atmosfera i znakomici goście - tak to wygląda w największym skrócie. Resztę znajdziecie w naszej galerii.
23.01.2019

Esquire Awards, czyli wyróżnienia przyznawane przez naszą redakcję i czytelników osobom, które w mijających miesiącach wytyczały nowe kierunki w kwestii dobrego stylu, przyznaliśmy 11 grudnia. To już druga edycja imprezy, na której mamy przyjemność gościć nietuzinkowe postaci ze świata sztuki, biznesu, mediów, sportu i projektowania – bo za osiągnięcia w tych dziedzinach przyznajemy nasze statuetki. Równie ważna – jeśli nie najważniejsza – jest nagroda dla kobiety, którą kochamy. O zwycięzcach tego rozdania możesz przeczytać tu: 

Znamy laureatów Esquire Awards 2018! Poznaj zwycięzców w sześciu kategoriach 

Organizowana przez nas impreza to nie tylko nagrody, lecz przede wszystkim okazja do podsumowania roku w dobrym towarzystwie. Oraz do spojrzenia w przyszłość w świetnej atmosferze, którą zapewnił brylujący na scenie Buslav. Nie ma drugiego takiego wydarzenia, na którym możemy spotkać zarówno Tomasza Kota, na chwilę przed ogłoszeniem współpracy z United Talent Agency, jak i Wojtka Sokoła, bohatera naszej okładki, który w lutym zadebiutuje jako solista. A to przecież tylko początek listy gości i gwiazd, którym dziękujemy za wspólny wieczór. Wierzymy, że jeszcze nie raz będziemy mogli spotkać się w podobnym gronie, a o samym wydarzeniu najlepiej opowiedzą film (powyżej) i zdjęcia – zapraszamy do naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie