KIERMASH wraca z letnią edycją
fot. materiały prasowe

KIERMASH wraca z letnią edycją

Będzie dużo luzu i dobrego smaku.
06.05.2019

Na lato KIERMASH chce pokazać Wam zupełnie nową lokalizację na krakowskich Błoniach – Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. To będzie niesamowity weekend. Moda, pyszne jedzenie i pełen chillout w otoczeniu słońca i zieleni. Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych to miejsce na krakowskich Błoniach wydaje się idealne dla wszystkich, którzy chcą przedłużyć sobie majówkę o jeden weekend.

KIERMASH: Lato na Hali 11-12 maja 2019 r.

Podczas wydarzenia czekają na was produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Letnia edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, design i... wszelkie inne dodatki.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy poza zakupami nie zagwarantowali Wam prawdziwie chilloutowego weekendu. Będzie piękna pogoda i doskonałe jedzenie, m.in. z SZCZĘŚCIE Bistro & Grill, nowym miejscem na krakowskiej mapie gastro. Tym razem stawiamy na burgery. W bardzo różnych odsłonach, mięsnych i wege. Nie zabraknie również foodtracków z pizzą czy azjatyckimi specjałami.

Serdecznie zapraszamy do Strefa Kawy, która zostanie stworzona we współpracy z Sanremo Polska i Kawosfera – kawa ekspresy i serwis. Na najlepszych ekspresach Sanremo będą parzyć kawę dwie polskie palarnie – HAYB Speciality Coffee oraz I Love Coffee – palarnia. Nie zabraknie także krakowskich kawiarni, które zapewnią przepyszne ciasta i inne słodkości. Na stanowisku Raw Nest znajdziecie dużo witamin w postaci świeżych soków i smoothie. W ten słoneczny weekend podczas chilloutu na Błoniach, nie obędzie się także bez rzemieślniczych lodów dla ochłody! 

Rodzice, Was w szczególny sposób Kiermash zaprasza do strefy Kraków ŁAŁ. W jednym miejscu znajdziecie to co najfajniejsze dla maluchów! Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Wasze pociechy będą naprawdę zachwycone.

Nie zapominamy również o miłośnikach zieleni. Szczególne miejsce na trybunach Hali zajmą Planty – targi zielonych wnętrz. Z nimi stworzycie w swoich mieszkaniach "lato przez cały rok".

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem mówią: "Karcher Hala Cracovia i ogromna przestrzeń na Błoniach to naprawdę idealne miejsce na weekend. Czas tutaj staje w miejscu. Po zakupach można iść na spacer, rolki, deskę, czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. My oczywiście największy nacisk w Kiermashowy weekend chcemy położyć na promocji i sprzedaż lokalnych i polskich producentów. Ale wiemy, że dobry chillout jest równie ważny. I miejsce. A miejsce znaleźliśmy dla Was wyjątkowe. Dziękujemy Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych za rozpoczęcie z nami nowej, targowej przygody."

 

Kiedy:

11-12.05.2019 I 11:00 - 19:00

Gdzie:

Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych

al. Focha 40, Kraków

 

WSTĘP WOLNY

 

Chcecie dowiedzieć się więcej?

Zerknijcie na wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/427466078022240/

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków www.krakow.pl.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie