Bazaar & Esquire Horse Racing Day, czyli nowe święto elegancji
Fot: AKPA

Bazaar & Esquire Horse Racing Day, czyli nowe święto elegancji

Gonitwy to niejedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy dla gości na Torze Służewiec. Sprawdź, jakie wystawy, konkursy i koncerty towarzyszyły temu wydarzeniu.
04.07.2019

Najlepiej jest, kiedy robisz coś po raz pierwszy. Wtedy są największe emocje i największa satysfakcja. 18 maja 2019 roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję wspólnego wydarzenia „Esquire’a” i polskiej edycji luksusowego magazynu dla kobiet „Harper’s Bazaar”. Dobraliśmy się znakomicie, dwie świetne marki (jedna z 86-letnią, druga z ponad 150-letnią historią), do tego obie stawiają styl i elegancję na pierwszym miejscu. 

Zobacz video: 

Spotkaliśmy się na warszawskim Torze Służewiec, który w tym roku świętuje jubileusz 80-lecia. Wspólnie z gośćmi mogliśmy obserwować gonitwy, między innymi wyścig pod patronatem „Esquire’a”, a dobrych nastrojów nie zepsuły nam nawet błędne wybory przy obstawianiu zwycięzcy. Dzień zakończył kameralny koncert Sorry Boys na tle zachodzącego słońca. Zapraszamy do sprawdzenia relacji, dzięki której przekonacie się, że było to wyjątkowe wydarzenie. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie