Wygląda na to, że znamy już młodego Hana Solo
fot. Getty, Universal Pictures

Wygląda na to, że znamy już młodego Hana Solo

Jeśli widzieliście film "Ave, Cezar!", to wiecie, że ten aktor będzie idealnie pasować do roli.
07.05.2016

Podobno w ostatnim filmie braci Coen, "Ave, Cezar!" , najlepiej zagrali Josh Brolin i George Clooney, w towarzystwie drugoplanowych Channinga Tatuma i Scarlett Johansson. Ale to jednak ten mniej znany aktor, który zagrał naiwną gwiazdę westernu wcieli się w rolę jednego z najlepszych strzelców galaktyki. Alden Ehrenreich zagra młodego Hana Solo w nadchodzącym spin-offie Gwiezdnych Wojen.

 

Film, który wyreżyserują Phil Lord i Christopher Miller będzie się najprawdopodobniej nazywał "Han Solo: A Star Wars Story". Nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, ale wiemy, że będzie dotyczyć okresu sprzed sprzymierzenia się z rebeliantami. Miller wrzucił na swoje konto na Twitterze zdjęcie blastera Hana.

 

 

Portal Deadline donosi, że Ehrenreich jest cały czas w trakcie negocjacji, więc nic nie jest jeszcze ostatecznie potwierdzone. Biorąc jednak pod uwagę to, że The New York Times opublikował długą sylwetkę aktora nazywając go nowym Hanem Solo, to wydaje się, że coś już zostało ustalone. (Ehrenreich powiedział gazecie, że nic nie może jak na razie zdradzić poza tym, że jest fanem Gwiezdnych Wojen)

Gdyby nie przypadek w jego życiu to pewnie nie spędzałby czasu z Czubaką na planie filmu. Ehrenreich przygotował śmieszny filmik na bat micwę swojego kolegi, na której akurat był Steven Spielberg. Reżyserowi  spodobało się to i zaprosił go na spotkanie do DreamWorks. Od tamtego czasu był angażowany do mniejszych ról filmowych i telewizyjnych

 

Sprawdźcie Aldena Ehrenreicha w zabawnych scenach!

 

 

 

 

Źródło: Esquire US

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie