Wyznania prostytutki

Życie

Wyznania prostytutki

15 najdziwniejszych próśb, z którymi przychodzili do niej faceci.
06.09.2016

W sieci krążą wyznania prostytutki, która opowiada o dziwakach spotkanych na swojej drodze.

 

Pierwszy raz. Pierwsze pieniądze za przyjemności zarobiła, zanim jeszcze zaczęła profesjonalnie zajmować się swoim fachem. „Jeden facet śledził mnie gdy szłam w butach na wysokich obcasach. Rzucił się na mnie zaczął je lizać, po czym, zanim zdążyłam zareagować po prostu rzucił mi pieniądze.”


Randka śniadaniowa, z facetem który lubi uprawiać seks przy zastawionym stole. „Facet przychodził do mnie w sobotni poranek, przynosił ze sobą bajgle, przygotowywał śniadanie a zanim je zjedliśmy uprawialiśmy seks.”

Nie oceniaj książki po okładce. „Facet miał ładny dom i wydawało się ładną żonę. Co z tego skoro kazał mi zakładać strap-on i zabawiać się z nim w ten sposób.”


Totalny dziwak.
„Facet miał w pokoju dziurkę, przez którą jego kumple podglądali mnie i jego podczas akcji. Miał poucinane palce, i w ogóle niezły był z niego dziwak.”


Facet, który nie chciał seksu. „Jeden typ zabrał mnie ze sobą na delegację do Kalifornii, spaliśmy w jednym łóżku, a on nawet mnie nie dotknął.”

Faceci, którzy chcieliby być prostytutkami. „Zdanie o tym, że gdyby byli kobietami, to na bank zaczęli by robić to co robię ja, słyszałam tysiące razy.”

Mili faceci. „Wielu facetów jest milszych niż ci z którymi się umawiałam. To chyba dla tego, że szanują kogoś kto zarabia lepiej niż oni, zresztą i tak wiedzą że dostaną czego chcą, więc nie muszą stroszyć piórek.”

Typ tatusia. „Miałam klienta, który posiadał sklep z narzędziami, często robiliśmy to u niego na zapleczu, a facet płacił mi co tydzień, nawet jeśli wcale go nie odwiedzałam, to chyba jakiś odruch ojcowski.”

Bogaty – biedny facet. „Mam klienta, który jest grubą rybą w świecie finansjery. Podobno jest bogaty, bo ja tego nigdy nie doświadczyłam. Co gorsze facet często płacił mniej, bo odliczał koszty wynajętego pokoju z mojej pensji.”

Groźna sprawa. „Nigdy nie godzę się na seks grupowy, bo najczęściej przeradza się to w gwałt. Możesz kontrolować faceta, ale grupy facetów nie upilnujesz.”

Przytulasek. „Facet po seksie chciał się przytulać. Spoko, nawet za to płacił, ale jakoś strasznie mnie to wkurzało. Handluje tyłkiem i naprawdę ostatnią rzeczą, której chce jest przytulanie się z jakimś obcym zbolem.”

Młodziaki, którzy nie chcą płacić. „Niektórzy faceci tak już mają, że ego nie pozwala im płacić za seks. Miałam takich delikwentów szczególnie wśród młodych klientów, którzy potrafili ukraść moje pieniądze gdy nie patrzyłam.”

Gość, który zapłacił samochodem. „Wszystko działo się w Kalifornii, typ którego spotkałam powiedział, że jeśli spędzę z nim noc, odda mi swój samochód. Spoko, zrobiliśmy to, a w zasadzie to on robił dobrze mi. Rano, po nocy, za którą to ja powinnam zapłacić, typ oddał mi swoją Hondę Civic.

Całe opowiadanie, w języku angielskim możecie przeczytać tu.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo