Big Black Book Jesień/Zima 2016
Alexi Lubomirski na okładce "The Big Black Book"

Big Black Book Jesień/Zima 2016

Specjalne wydanie magazynu „Esquire" i najlepszy podręcznik męskiego stylu trafił właśnie do kiosków.
07.10.2016

Buty od A do Z, najlepsze sklepy w Polsce. Odpowiedź na pytanie "czym różnią się derby od oksfordów" i "jakie buty nosimy po 18:00". Najnowszy Big Black Book na jesień i zimę 2016 to kopalnia wiedzy o stylu.

W „The Big Black Book” prezentujemy rzeczy, które da się wkomponować w każdą garderobę, w większości ponadczasowe, zdecydowanie ponadsezonowe. Naszymi bohaterami są zarówno współcześni faceci, jak i bohaterowie sprzed lat, których styl przetrwał, choć wiele trendów już dawno bezpowrotnie przeminęło. Wierzymy w jakość i tę jakość prezentujemy. Zobaczcie co przygotowaliśmy dla was w najnowszym Big Black Booku. 

Jak żyje, pracuje i ubiera się wybitny fotograf. Alexi Lubomirski opisuje swój dzień redaktorowi naczelnemu „Esquire" Filipowi Niedenthalowi.

Czasami lepiej byłoby, gdyby prezydent był nagi. Wystarczy spojrzeć na garderobę tegorocznych bohaterów amerykańskich wyborów prezydenckich. Lista grzeszników jest znacznie dłuższa, bo fatalne noszenie się polityków to XX-wieczny wynalazek.


Brytyjski krawiec, Nigel Cabourn zasłynął kurtką, w której przetrwasz nawet 40-stopniowy mróz. Poznajcie jego historię.


Nakładem wydawnictwa Taschen ukazał się właśnie album „Peter Lindbergh. A Different Vision on Fashion Photography", który jest podsumowaniem pracy niemieckiego fotografa

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie