Reklama

Słynne skandynawskie burgery wchodzą do Polski

Pierwszy lokal szwedzka sieć szybkiej obsługi Max Premium Burgers otworzy we wrześniu we Wrocławiu. W tym roku uruchomi łącznie trzy restauracje.

Słynne skandynawskie burgery wchodzą do Polski Fot. Materiały prasowe
Reklama

Zasada fast foodu jest prosta. Ma być szybko i smacznie. I mimo że Polacy od lat najczęściej do domu lub na mieście zamawiają pizzę, to jednak burgery coraz głośniej upominają się o swoje. Na festiwalach i imprezach plenerowych zawsze znajdzie się jakiś food track. Po za nimi zresztą również. Co więcej, teraz wybór będzie jeszcze większy. Szczęścia na polskim rynku chce spróbować szwedzki gigant barów szybkiej obsługi. W końcu mamy słabość do produktów z kraju Trzech Koron. Sukces Ikei nie wziął się znikąd.

 

Zobacz także:  9 żywieniowych zasad. Tak zgubisz brzuch przed latem 

 

Max Premium Burgers to rodzinna firma działająca od 1968 r. Szwedom dość szybko przypadła do gustu. Jej burgery często wygrywają w konkursach na najsmaczniejsze fast foody. Czas pokaże, czy my również będziemy się nimi zajadać. W ofercie znajdą się zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie. Poza daniami obiadowymi, klienci będą mogli sięgać również po słodkie desery. 

 

 

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers zostanie otwarta 1 września we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Następne na liście są Warszawa i Gdańsk. Do 2020 r. ma być ich ponad 20.

8 najlepszych pizz z całego świata

Finlandia. Pizza Berlusconi,...

1/8

Finlandia. Pizza Berlusconi, oprócz standardowych pomidorów, sera, grzybów, czerwonej cebuli, zawiera wędzone mięso renifera.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama